مشاوره رایگان: 09126706588

چاپ بنر ترحیم

چاپ بنر ترحیم

از اولین و مهم ترین ابزارهای تسلیت برای ابراز همدردی و اظهار تاسف و ادای احترام به خانواده های عزادار، چاپ بنر ترحیم و بنر تسلیت است. در شرایطی که دوستان و عزیزان، فرد نزدیکی را از دست می دهند، فرستان پیام عرض تسلیت به شکل های مختلف از جمله بنر تسلیت، می تواند موجب تسلی خاطر بازماندگان شود.

ما در مجموعه چاپ دیجیتال رسا، طرح های بنر ترحیم از قبل آماده بسیاری را داریم. می توانید با انتخاب یکی از طرح های در نظر گرفته شده برای چاپ بنر ترحیم، در زمان کوتاهی بنر تسلیت را مطابق با طرح و متن مدنظرتان از سوی مجموعه ما دریافت کنید. امکان سفارش چاپ بنر ترحیم با عکس مرحوم و یا با متن های ساده و یا در قالب های آماده وجود دارد. همینطور در صورتی که تمایل داشته باشید، می توانید سفارش طراحی اختصاصی مطابق با سلیقه خود را نیز داشته باشید. برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش بنر ترحیم، از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

چاپ بنر تسلیت و ترحیم

چاپ-بنر-ترحیم

بنرها نوارهای بلندی هستند که امکان درج متون و تصاویری بر روی آن ها وجود دارد. بنرها با توجه به محتوایی که بر روی آن ها نصب می‌ گردد، دارای انواع مختلفی هستند که یکی از انواع آن ها، بنر ترحیم و یا تسلیت است.

امروزه یکی از راه های بیان احساسات عمیق در برابر فوت یک فرد و همینطور اطلاع رسانی فوت شخص، چاپ بنر ترحیم است. بنرهای ترحیم و تسلیت، جایگزین تاج های گل شده اند. به طوری که افراد سعی می کنند همدردی خود را با خانواده متوفی با چاپ بنر نشان دهند.

چاپ بنر ترحیم با دیگر بنرهای معمولی تفاوتی ندارد اما طراحی و متن آن به صورتی است که برای تسلیت و ابراز همدردی از مرگ یک عزیز مناسب باشد. به طوری که زمینه طراحی و چاپ تمامی بنرهای تسلیت، به رنگ سیاه است. با توجه به موقعیت اجتماعی و فردی متوفی در خانواده و دوستان، نوع طراحی چاپ بنر تسلیت نیز متفاوت انجام می شود.

انتخاب متن متناسب برای طراحی بنر، با توجه به خواسته شما انجام می شود؛ به طوری که احساس شما را نسبت به فرد متوفی نشان دهد. معمولا در طراحی بنر ترحیم، تمامی نوشته ها در درون یک قاب با طراحی های مختلف قرار داده می شوند.

با توجه به اینکه مجموعه چاپ دیجیتال رسا دارای چندین نمونه طراحی بنر ترحیم است، در صورتی که نیاز به چاپ بنر تسلیت فوری داشته باشید، می توانید از میان این نمونه های آماده انتخاب کنید تا بنر مورد نظرتان در کم ترین زمان ممکن چاپ و برای شما ارسال شود.

انواع بنر ترحیم

به طور کلی چاپ بنر ترحیم، در دو نوع دیواری و استندی (ایستاده) امکان پذیر می باشد. معمولا همراه با چاپ بنر تسلیت، سفارش آگهی ترحیم نیز انجام می شود.

در ادامه پیرامون هر یک از انواع بنر ترحیم، توضیحاتی را آورده ایم.

بنر تسلیت دیواری (افقی)

از رایج ترین بنرهای تسلیت، بنرهای تسلیت دیواری هستند. این بنرها به صورت افقی و معمولا در ابعاد استانداردی که دو در سه متر است، چاپ می شوند. بنرهای تسلیت افقی بر روی دیوار نصب می شوند، به همین دلیل پرطرفدارترند و بیشتر مورد استفاده قرار می‌ گیرند. برای نصب آسان این دسته از بنرها بر روی دیوار، از 4 یا 6 عدد پانچ در اطراف آن ها استفاده می شود.

بنر تسلیت ایستاده (عمودی)

چاپ-استند-ترحیم

بنرهای تسلیت ایستاده برای استفاده در مکان های سرپوشیده کارایی دارند و به صورت عمودی بر روی یک پایه و یا همان استند از جنس فلز و یا پلاستیک نصب می گردند.

این نمونه از بنرهای تسلیت رسمی تر و زیباتر از بنرهای دیواری هستند؛ کسانی که تصمیم دارند بنر تسلیت ایستاده را نصب کنند، باید چاپ استند ترحیم را انتخاب نمایند. نصب این دسته از بنرها بسیار ساده است و برای نصب به هیچ نوع ابزاری از جمله چسب، طناب، نگهدارنده و … نیاز ندارد. بنابراین نیازی به نگرانی در مورد فضای نصب و شیوه نصب آن نیز نخواهد بود.

البته لازم است اشاه کنیم که معمولا چاپ استند ایکس برای استفاده از بنرهای تسلیت ایستاده در مکان های سربسته استفاده می شود.

انواع بنر ترحیم از نظر جنس

بنرهای تسلیت از نظر جنس نیز دارای انواع مختلفی هستند. در ادامه به انواع بنر ترحیم از نظر جنس اشاره کرده ایم.

 • بنرهای پارچه ای : این نوع بنرها از جنس پلی استر و اکریلیک هستند. این نوع بنرها هیچ نوری را منعکس نمی کنند و برای نصب در داخل ساختمان و فضای سربسته نیز مناسب هستند.
 • بنرهای PVC : بنرهای PVC جزو بنرهای رایج و ارزان قیمت هستند و ضمن برخورداری از انعطاف کافی، ضد آب، قوی و سبک وزن نیز می‌ باشند.
 • بنرهای توری یا مش : بر روی این بنرها چندین سوراخ قرار دارد تا در برابر باد مقاومت خوبی داشته باشند.

در مجموعه چاپ دیجیتال رسا، برای چاپ بنر ترحیم و تسلیت از بنرهایی با جنس و کیفیت لازم استفاده می شود تا مقاومت کافی داشته باشند.

متن بنر تسلیت و ترحیم چگونه باید باشد؟

متن بنر تسلیت را می توان به دو صورت تسلیت دوستانه و یا تسلیت رسمی انتخاب کرد. در ادامه به جزئیات بیشتری از هر یک از این دو سبک پرداخته ایم.

متن بنر تسلیت دوستانه

در بنرهای تسلیت دوستانه، از متن های دوستانه نیز برای ابراز همدردی و تسلیت گفتن استفاده می شود. به همین دلیل متن این بنرها به صورت احساسی و غیررسمی هستند. معمولا در بنر تسلیت دوستانه، از واژه هایی شامل غم بزرگ و باور نکردنی، غم جانسور و … برای مورد خطاب قرار دادن مخاطب استفاده می گردد.

متن بنر تسلیت رسمی

لحن تسلیت در بنر تسلیت رسمی، همانطور که از نامش نیز مشخص است، به صورت رسمی است و با استفاده از جناب آقای، سرکار خانم، خانواده محترم و … مخاطب را مورد خطاب قرار می دهند. معمولا برای چاپ بنر ترحیم برای همکاران، دوستان رسمی، ارگان‌ ها، شرکت ها و … از این بنر تسلیت استفاده می شود.

نکات مهم در انتخاب پیام بنر تسلیت و ترحیم

در انتخاب متن مناسب برای بنر ترحیم، موارد زیر را در نظر داشته باشید.

 • عنوان یا لقب بازماندگان:  بنر ترحیم در انظار عمومی و بر روی دیوارها نصب می گردد. به همین دلیل توصیه می کنیم برای رعایت شان و احترام بازماندگان، حتما از عناوین و القاب درست و شایسته برای آن ها استفاده کنید.
 • انتخاب لحن مناسب : متنی که برای بنر ترحیم انتخاب می کنید، نوع رابطه و نسبت شما با بازماندگان را نیز نشان دهد.
 • نگاه کلی به بازماندگان متوفی و خطاب قرار دادن تمامی آن ها:  اغلب افرادی که قصد چاپ بنر ترحیم و تسلیت را دارند، با یک و یا برخی از بازماندگان در ارتباط هستند و هدفشان از چاپ بنر، تسلیت گفتن به همین تعداد کم است. با این حال بهتر است در هنگام چاپ بنر تسلیت، متن بنر به گونه ای انتخاب شود که به تمامی خانواده، دوستان و آشنایان متوفی تسلیت گفته شود.
 • اندازه محل نصب بنر : زمانی که قصد انتخاب متن بنر تسلیت را دارید، بنر را متناسب با فضای نصب آن چاپ کنید. با چاپ بنرهای خیلی بزرگ، ممکن است محل نصب خوبی را برای آن پیدا نکنید.

نمونه متن تسلیت بنر ترحیم

چاپ بنر تسلیت و ترحیم با یک هدف مشخص یعنی ابراز همدردی و ادای احترام به متوفی و بازماندگان صورت می‌گیرد. بنابراین بسیار مهم است در هنگام انتخاب متن، ابتدا لحن خود را شامل رسمی، محترمانه و یا صمیمانه انتخاب کنید و سپس به گونه‌ای کلمات را در کنار یکدیگر قرار دهید که احساس همدردی شما را به صورت کامل نشان دهد. محتوای پیام متن بنر ترحیم باید ارزشمند بودن فردی که فوت شده است و فردی که مخاطب شماست را منتقل کند.

در ادامه چندین نمونه متن تسلیت بنر ترحیم را برای شما عزیزان آورده‌ایم.

متن بنر تسلیت کاملا رسمی

 • خبر درگذشت عزیزتان برای ما سنگین و جانسوز است و به سختی به باور می‌نشیند، اما در برابر تقدیر خداوند چاره‌ای جز تسلیم نمی‌باشد. خداوند قرین رحمتش فرماید.
 • این واقعه دردناک را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می‌کنم. ما را در غم عزیز از دست رفته شریک بدانید.
 • خبر فقدان عزیز از دست رفته، ما را اندوهگین کرده است. از خداوند برای آن عزیز از دست رفته رحمت الهی را خواستاریم.

متن بنر ترحیم صمیمانه

 • تسلیت در برابر غم بزرگ شما واژه کوچکی است. از خداوند برای شما و خانواده گرامی‌تان صبر خواستارم.
 • واژه‌ها گنجایش اندوه ما در غم از دست دادن عزیز بزرگوار را ندارند. از خداوند برای شما صبری عظیم و برای آن مرحوم، روحی شاد و آرام را خواستاریم.
 • درگذشت عزیز از دست رفته را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می‌کنم و برای شما صبر و سلامتی و برای از عزیز از دست رفته رحمت الهی را خواهانم.
 • جناب آقای … اندوه بی‌پایان ما برای این واقعه دردناک قابل توصیف نمی‌باشد. مصیبت وارده را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض می‌کنیم.

متن رسمی و ادبی بنر تسلیت

 • خانواده محترم … درگذشت عزیز از دست رفته … را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض می‌نمایم. از درگاه خداوند متعادل برای آن مرحوم، علو درجات را مسئلت می‌نماییم.
 • جناب آقای … فقدان عزیز از دست رفته را به شما و خانواده داغدارتان تسلیت عرض می‌نمایم. از خداوند منان برای شما صبری عظیم و برای عزیز از دست رفته، مغفرت الهی را طلب می‌کنم.
 • همکار گرامی … غم از دست دادن مادر سخت است. این مصیب وارده را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض می‌نمایم.

چاپ بنر تسلیت در چه ابعادی انجام می شود؟

معمولا برای چاپ بنر تسلیت از ابعاد استانداردی استفاده می شود.

 • بنرهای تسلیت افقی در چند سایز چاپ می شوند و شما می‌توانید از میان آن‌ها با توجه به انتظاراتی که دارید، انتخاب کنید. ابعاد بنر تسلیت افقی در مجموعه چاپ دیجیتال رسا در سه سایز شامل عرض 300 و ارتفاع 80 سانت، عرض 250 و ارتفاع 80 سانت و عرض 210 و ارتفاع 80 سانت می‌باشد.
 • بنرهای ترحیم ایستاده و یا عمودی، در صورت انتخاب چاپ استند ترحیم در سایز عرض 90 سانت و ارتفاع 2 متر چاپ می‌شوند. همینطور در صورت انتخاب چاپ رول آپ ترحیم عرض 85 سانت و ارتفاع 2 متر چاپ می‌گردند.

در نظر داشته باشید که ابعاد ذکر شده، ابعاد استاندارد برای چاپ بنر ترحیم هستند. در صورتی که مشتری درخواست کند، امکان تغییر سایز بنر نیز وجود دارد.

عوامل موثر در تعیین قیمت بنر ترحیم

از سوالات رایچ پیرامون چاپ بنر ترحیم، سوال در مورد قیمت بنر ترحیم است. قیمت بنرهای ترحیم وابسته به فاکتورهای مختلفی متغیر است که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم.

 • طراحی بنر تسلیت : معمولا برای بنرهای تسلیت از طرح های آماده استفاده می شود. در صورتی که مشتری بخواهد، طراحی اختصاصی را برای بنر خود انتخاب کند، با توجه به اینکه طراحی بنر نیازمند وقت و زمان زیادی است، متناسب با طرح انتخابی هزینه نهایی چاپ بنر نیز متغیر خواهد بود.
 • سایز بنر ترحیم : همانطور که پیش تر اشاره کردیم، بنرهای ترحیم در ابعاد مختلفی قابل چاپ هستند. بدیهی است هر چه ابعاد بنر بیشتر باشد، هزینه چاپ آن نیز بیشتر خواهد بود.
 • جنس بنر : برای چاپ بنر ترحیم از جنس های مختلفی استفاده می شود. برخی از آن ها دارای قیمت پایین تر و برخی دیگر دارای قیمت بالاتر هستند. این موضوع بستگی به جنس انتخابی شما برای چاپ بنر دارد.
 • شکل چاپ : منظور از شکل چاپ، چاپ بنر ترحیم به صورت افقی و یا ایستاده است. چاپ بنرهای ایستاده به دلیل اینکه نیاز به تهیه یک استند نیز می باشد، با هزینه بالاتری همراه است.
 • زمان چاپ بنر : برخی از افراد ممکن است برای چاپ بنر ترحیم زمان کافی داشته باشند اما برخی دیگر بنر ترحیم را در مدت زمان کوتاهی می خواهند. امکان چاپ فوری بنر در مجموعه چاپ دیجیتال رسا وجود دارد اما هزینه چاپ بنر ترحیم فوری بیشتر است.

در برخی موارد افراد قصد چاپ یک بنر تسلیت با کیفیت بالا و برخی المان های خاص از جمله نمادهای مدرن و تاثیرگذار و با رسم الخط متفاوتی را دارند، در این صورت قیمت متناسب با جزئیات بنر محاسبه و به مشتریان اعلام می شود و در صورتی که تمایل داشته باشند، بنر چاپ و در اختیار آن ها قرار داده می شود.

سفارش چاپ بنر ترحیم در مجموعه چاپ دیجیتال رسا

سفارش-و-قیمت-بنر-ترحیم

پایان زندگی از موضوعات طبیعی و حتمی است اما موضوع مهمی که وجود دارد، این است که اطرافیان و بستگان مرحوم در زمان فوت عزیزان و گذراندن دوران سوگواری خود، نیاز به توجه و حضور دوستان، آشنایان و اقوام خود را دارند.

حضور دیگران در هنگام فوت یک عزیز، به خانواده داغدار دلگرمی می دهد. یکی از روش های ابراز همدردی با خانواده داغدار، چاپ بنر ترحیم است. می توانید چاپ بنر ترحیم به صورت فوری و یا چاپ در کوتاه ترین زمان ممکن را به مجموعه چاپ دیجیتال رسا بسپارید.

چاپ دیجیتال رسا یک مجموعه با مشخصات چاپ با کیفیت بالا، قابل اعتماد و مقرون به صرفه در غرب تهران است. در هر کجای تهران که هستید، می توانید برای سفارش بنر ترحیم از خدمات چاپ دیجیتال رسا بهره مند شود. در این مجموعه طراحان متخصص و نیروی ماهر فعالیت دارند و با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، بهترین خدمات چاپ بنر ترحیم را برای شما عزیزان ارائه می دهند.

در صورتی که قصد ثبت سفارش چاپ بنر ترحیم را دارید، از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

 • آیا بنر تسلیت و ترحیم دارای انواع مختلفی است؟

بنرهای تسلیت و ترحیم در دو نوع دیواری و استندی قابل چاپ هستند. نمونه دیواری با توجه به قیمت پایین‌تر، رایجتر و پرطرفدارتر است.

 • چاپ بنر ترحیم، چه مدت طول می کشد؟

زمان چاپ و تحویل بنر ترحیم به نوع سفارش شما شامل عادی و یا فوری بستگی دارد.

 • آیا می توان تصویر مرحوم را نیز بر روی بنر ترحیم چاپ کرد؟

بله، در صورتی که مایل هستید تصویر مرحوم بر روی بنر چاپ شود، می توانید یک عکس با کیفیت از مرحوم را برای تیم چاپ دیجیتال رسا ارسال کنید تا در زمان طراحی در قالب طراحی بنر ترحیم در نظر گرفته شود. در صورتی که عکس دارای کیفیت لازم نباشد، با دریافت هزینه اضافی قابل ویرایش است.

 • آیا می توان در هنگام چاپ بنر ترحیم، از لوگو و یا نمادهای خاصی نیز بر روی بنر استفاده کرد؟

بله، در صورتی که مایل به چاپ لوگو و یا یک نماد خاص بر روی بنر ترحیم باشید، می توانید آن را چاپ کنید. کافی است لوگو خود را برای تیم چاپ دیجیتال رسا ارسال کنید.

 • آیا بنرهای تسلیت دارای کیفیت لازم هستند؟ تا چند روز می‌توان از آ‌ن‌ها استفاده کرد؟

بنرهای تسلیت مختلف وابسته به جنسی که دارند، بین 1 ماه تا 1 سال کارایی دارند. به طوری که پس از گذشت این بازه زمانی کارایی خود را از دست می‌دهند.

 • در تعیین قیمت بنر تسلیت چه فاکتورهایی تاثیرگذار است؟

در تعیین قیمت نهایی بنر ترحیم فاکتورهایی شامل کیفیت طراحی، انتخاب یا عدم انتخاب نمادهای خاص، نوع رسم‌الخط، ابعاد بنر، نوع بنر شامل دیواری یا استند و یا رول آپ، رنگ‌های به کار رفته در بنر، چاپ فوری یا عادی و … تاثیرگذار هستند. برای اطلاع از قیمت دقیق با کارشناسان مجموعه چاپ دیجیتال رسا در ارتباط باشید.

چاپ بنر ترحیم

 

نمونه طرح های چاپ بنر ترحیم

طرح شماره 1

طرح شماره 2

طرح شماره 3

طرح شماره 4

طرح شماره 5

طرح شماره 6

طرح شماره 7

طرح شماره 8

طرح شماره 9

طرح شماره 10

طرح شماره 11

طرح شماره 12

طرح شماره 13

طرح شماره 14

طرح شماره 15

طرح شماره 16

طرح شماره 17

طرح شماره 18

طرح شماره 19

طرح شماره 20

طرح شماره 21

طرح شماره 22

طرح شماره 23

طرح شماره 24

طرح شماره 25

طرح شماره 26

طرح شماره 27

طرح شماره 28

طرح شماره 29

طرح شماره 30

طرح شماره 31

طرح شماره 32

طرح شماره 33

طرح شماره 34

طرح شماره 35

طرح شماره 36

طرح شماره 37

طرح شماره 38

طرح شماره 39

طرح شماره 40

طرح شماره 41

طرح شماره 42

طرح شماره 43

طرح شماره 44

طرح شماره 45

طرح شماره 46

طرح شماره 47

طرح شماره 48

طرح شماره 49

طرح شماره 50

طرح شماره 51

طرح شماره 52

طرح شماره 53

طرح شماره 54

طرح شماره 55

طرح شماره 56

طرح شماره 57

طرح شماره 58

طرح شماره 59

طرح شماره 60

طرح شماره 61

طرح شماره 62

طرح شماره 63

طرح شماره 64

طرح شماره 65

طرح شماره 66

طرح شماره 67

طرح شماره 68

طرح شماره 69

طرح شماره 70

طرح شماره 71

طرح شماره 72

طرح شماره 73

طرح شماره 74

طرح شماره 75

طرح شماره 76

طرح شماره 77

طرح شماره 78

طرح شماره 79

طرح شماره 80

طرح شماره 81

طرح شماره 82

طرح شماره 83

طرح شماره 84

 

 

لیست قیمت چاپ بنر ترحیم

سایز80*21080*25080*300
بنر 10 انس250000300000350000

 

شما می توانید کلیه خدمات چاپ و پس از چاپ خود را از تیراژ 1 عدد به بالا به ما سفارش دهید. در صورتی که به اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ما نیاز دارید و یا اگر نیاز به استعلام قیمت خدمات چاپ اختصاصی دارید، می توانید برای مشاوره رایگان از اطلاعات ما در صفحه تماس با ما استفاده نمایید. همچنین برای مشاهده قیمت محصولات ما می توانید از لیست قیمت استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *