مشاوره رایگان: 09126706588

چاپ اعلامیه ترحیم

چاپ-و-سفارش-اعلامیه-ترحیم

چاپ اعلامیه ترحیم یکی از رسوم متداول میان ایرانیان است که خانواده متوفی از آن برای اطلاع رسانی به بستگان مرحوم استفاده می‌کنند. اعلامیه ترحیم در زمان مراسم ترحیم متوفی چاپ می‌شود. در اغلب موارد، آگهی ترحیم در سایزهای A4 و A3 چاپ می‌شود و در بردارنده اطلاعاتی از نام و نام خانوادگی مرحوم، زمان و مکان برگزاری مراسم تشیع و ختم است. معمولا در اعلامیه‌ ترحیم از یک شعر نیز استفاده می‌شود. باتوجه به اینکه اعلامیه ترحیم برای تسلیت و همینطور اطلاع رسانی به دیگر بستگان مرحوم مورد استفاده قرار می‌گیرد، معمولا دارای طراحی ساده‌ای است تا متن آن به وضوح مشخص باشد. همینطور آگهی‌های ترحیم، معمولا به رنگ مشکی و یا طلایی و با تم گل و یادبود هستند.

مجموعه چاپ دیجیتال رسا، از مجموعه‌های فعال در زمینه چاپ اعلامیه ترحیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. این مجموعه از نظر طراحی اعلامیه فوت دارای تنوع بالایی است و در خدمت شما عزیزان می‌باشد. می‌توانید با انتخاب یکی از طرح‌های آماده برای چاپ اعلامیه ترحیم، آگهی‌های ترحیم سفارشی خود را در مدت زمان کوتاهی دریافت کنید. همینطور امکان چاپ اعلامیه فوت با طراحی اختصاصی نیز وجود دارد. برای ثبت سفارش چاپ اعلامیه ترحیم، از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

چاپ اعلامیه ترحیم یا آگهی ترحیم

چاپ-اعلامیه-ترحیم

اعلامیه ترحیم، آگهی ترحیم و یا آگهی فوت، به نوعی یک اطلاعیه درگذشت رسمی است که پس از درگذشت متوفی و از سوی خانواده مرحوم چاپ می‌شود. با این اطلاعیه از بستگان مرحوم، دوستان و آشنایان برای شرکت در مراسم خاکسپاری و مراسم عزاداری دعوت به عمل می‌آورند. به همین دلیل در اعلامیه ترحیم ضمن اینکه نام فرد متوفی درج می‌شود، به تاریخ و محل مراسم عزا و همینطور جزئیات مراسم تشییع جنازه، خاکسپاری و … نیز پرداخته می‌شود.

امروزه اعلامیه ترحیم، ضمن اینکه مشابه با گذشته بر روی کاغذ چاپ می‌شود؛ در فضای مجازی نیز به صورت پست و یا استوری نیز منتشر می‌گردد. به طوری که هر یک از این روش‌ها انتخاب شود، فرقی نمی‌کند، چراکه اعلامیه ترحیم در هر قالبی یک دعوتنامه است که از نزدیکان، بستگان و دوستان متوفی جهت شرکت در مراسم عزا جهت آمرزش روح متوفی دعوت می‌کند.

در برخی مواقع افراد اگهی ترحیم را به صورت یک اطلاعیه مستقل چاپ می‌کنند و در برخی مواقع نیز اعلامیه ترحیم را در روزنامه نیز منتشر می‌کنند تا تمامی نزدیکان و بستگان مرحوم، از فوت او باخبر گردند.

تاریخچه اعلامیه ترحیم

از اینکه برای اولین بار چه زمانی اعلامیه ترحیم مورد استفاده قرار گرفت، اطلاعات دقیقی در دسترس نیست و تقریبا می‌توان گفت زمان مشخصی برای رواج یافتن چاپ اعلامیه ترحیم وجود ندارد.

مطابق با آخرین آمارها، در اواخر قرن شانزدهم میلادی، در مطبوعات آگهی‌های ترحیم به شکل ساده‌ای چاپ می‌شدند؛ به طوری که این آگهی‌ها صرفا اطلاعاتی را از نام، تاریخ تولد، تاریخ فوت و علت فوت شخص متوفی را دربرداشتند. ضمن اینکه معمولا در این آگهی‌ها، نام بستگان متوفی نیز درج می‌شد.

در اواخر قرن نوزدهم، در روزنامه تایمز، آگهی‌های اعلامیه مفصل‌تری که در بر دارنده بیتی شعر یا حتی زندگی‌نامه و حتی دعایی کوتاه برای متوفی بود، منتشر گردید. این تاریخچه از اعلامیه ترحیم، نشان دهنده این است که این شیوه از اطلاع رسانی برای درگذشت یک فرد، نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گرفته است.

در ابتدا اغلب آگهی‌های ترحیم، سیاه و سفید بودند و حتی به صورت دست‌نویس آماده می‌شدند. با گذشت زمان و در اوایل قرن بیستم میلادی، با پیشرفت صنعت چاپ، نه تنها تمامی آگهی‌های ترحیم قابل چاپ بودند، حتی قابلیت چاپ تصویر متوفی بر روی این آگهی‌ها نیز وجود داشت. در طول زمان، با تغییراتی که در صنهت چاپ ایجاد شد، کم کم چاپ اعلامیه ترحیم نیز به شکل امروزی درآمد.

البته در طی سال‌های اخیر، ضمن اینکه چاپ اعلامیه فوت بر روی کاغذ انجام می‌شود، اعلامیه‌های ترحیم رنگ و بوی جدیدتری نیز پیدا کرده‌اند؛ به طوری که از سوی آشنایان و دوستان نزدیک متوفی در شبکه‌های اجتماعی نیز به اشتراک گذاشته می‌شوند.

بخش‌های مختلف اعلامیه ترحیم

یک اعلامیه ترحیم، دارای بخش‌های مختلفی است. در این قسمت پیرامون هر بخش از اعلامیه ترحیم، توضیحاتی را آورده‌ایم.

بخش شعر در اعلامیه ترحیم

در اغلب اعلامیه‌های‌ ترحیم، در ابتدای اعلامیه از یک شعر کوتاه دو بیتی و یا سه بیتی استفاده می‌گردد که به فقدان عزیز از دست رفته اشاره دارد. نوع شعر باید متناسب با جایگاه متوفقی در خانواده انتخاب شود؛ به طوری که اگر فرد متوفی مادر خانواده است، باید از شعری که از دست دادن مادر را نشان می‌دهد، استفاده شود؛ یا اگر متوفی پدر خانواده است، شعر باید نشان دهد که پدر خانواده از دست رفته است.

در حالت کلی مضمون تمامی شعرهایی که در چاپ اعلامیه ترحیم به کار می‌روند، به فقدان و از دست دادن عزیزی اشاره دارد. در برخی موارد این اشعار با مضامین مذهبی در کشورمان نیز تلفیق می‌گردد. همینطور لازم به ذکر است که می‌توان اشعار اعلامیه ترحیم را نیز به گونه‌ای انتخاب کرد که حتی نشان دهنده مراسم چهلم و یا سالگرد نیز باشد.

در ادامه چند نمونه شعر مناسب برای اعلامیه ترحیم را آورده‌ایم.

شعر ( مادرم عشق جهان در پس چشمان تو بود* روزگار خوش ما از رخ خندان تو بود* مادرم بار سفر بستی و ما غافل از این* که کویر دلمان تشنه باران تو بود) برای آگهی ترحیم مادر مناسب است.

همینطور شعر (رفتی و آتش زدی بر جسم و جانم ای پدر* گشته تاریک از فراقت آشیانم ای پدر* چون بیاد آرم که درد تو نشد درمان پذیر* آتش غم می‌زند شعله به جانم ای پدر) نیز برای آگهی ترحیم پدر مناسب است.

برای اعلامیه ترحیم، افراد می‌توانند از شعرهای بسیاری در این زمینه استفاده کنند. از شعرهای (افسوس که آن همدم دیرینه ما رفت* آن مظهر پاکیزگی و مهر و وفا رفت* او رفت از این جمع و دل جمع شکسته* ای داد فلک، مونس جان و دل ما رفت) و یا (ز هجران تو پرپر می‌زند دل* ز دل تنگی به هر در می‌زند دل* چو بلبل در فراق رویت ای گل* به دیوار قفس سرمی‌زند دل) نیز می‌توان برای آگهی ترحیم استفاده کرد.

عکس متوفی در اعلامیه ترحیم

پس از اشعاری که در بالای اعلامیه ترحیم قرار می‌گیرد، عکس متوفی باید درج شود. معمولا اغلب افراد برای چاپ اعلامیه ترحیم، از یک عکس 4*3 استفاده می‌کنند که در اطراف آن المان‌هایی از جمله شمع و یا طرح‌های اسلیمی قرار می‌گیرد. البته این موضوع درصورتی که متوفی آقا باشد، صادق است. مطابق با سنت‌ها، معمولا تصویر بانوان در اعلامیه قرار داده نمی‌شود و به جای عکس، از تصویر یک گل و یا شمع استفاده می‌گردد.

نام متوفی

در قسمت پایین عکس، نام و نام خانوادگی متوفی با فونتی بزرگ‌تر از دیگر نوشته‌ها قرار می‌گیرد. به درخواست خانواده متوفی، در صورت تمایل از پیشوندهایی شامل کربلایی، حاجی، بزرگ خاندان و … نیز می‌توان پیش از نام مرحوم استفاده کرد.

نام خانواده و عزیزان متوفی در اعلامیه فوت

پس از نام و نام خانوادگی متوفی، نام نزدیکان و خانواده متوفی در اعلامیه ترحیم چاپ می‌شود. در نظر داشته باشید اسامی این افراد از سوی خانواده مرحوم اعلام می‌گردد. معمولا در این قسمت نام برادران، فرزندان، همسر، پدر و یا مادر متوفی نوشته می‌شود.

مکان و زمان مجلس ترحیم یا ختم

از دیگر بخش‌های مهم اعلامیه ترحیم، درج مکان و زمان مجلس ترحیم است. به طوری که مکان و زمان برگزاری مجلس عزا ختم، سوم، هفتم، چهلم و سالگرد در این اعلامیه درج می‌شود. در نهایت از دوستان و آشنایان دعوت می‌شود تا در زمان مشخص و مکان اعلام شده، برای آرامش روح عزیز از دست رفته حاضر شوند.

نام دوستان و آشنایان (از طرف)

بخش انتهایی اعلامیه ترحیم، محل درج نام خانوادگی دوستان و آشنایان است. معمولا در این قسمت از عنوان سایر بستگان نیز استفاده می‌شود و نام دوستان و آشنایان پس از آن قرار می‌گیرد.

نکات مهم برای چاپ اعلامیه ترحیم

متن-آگهی-ترحیم

برای چاپ اعلامیه ترحیم، باید برخی نکات مهم را مد نظر قرار دهید. به طوری که در صورت توجه به این نکات، در نهایت می‌توانید اعلامیه‌ای که درخور و مناسب است را چاپ نمایید. در ادامه به مهم‌ترین نکات برای چاپ اعلامیه ترحیم اشاره کرده‌ایم.

ابعاد اعلامیه

اعلامیه ترحیم معمولا در دو سایز رایج A4 و A3 چاپ می‌شود؛ آگهی ترحیم با این ابعاد معمولا بر روی دیوار نصب می‌گردد. البته امکان چاپ اعلامیه ترحیم با سایزهای بزرگ‌تر نیز وجود دارد و این بستگی به سلیقه و خواسته مشتری دارد.

اعلامیه با ابعاد A3 به دلیل داشتن فونت بزرگ‌تر، دارای دورنمای بهتری می‌باشد؛ معمولا در کنار سفارش اعلامیه در این ابعاد، از اعلامیه‌های ابعاد A4 نیز برای نصب بر روی پشت خودرو، نصب در درب منزل متوفی و درب مسجد استفاده می‌گردد. قیمت اعلامیه ترحیم A3 به دلیل اینکه ابعاد بزرگ‌تری دارد، بیشتر است.

جنس کاغذ اعلامیه فوت

برای چاپ اعلامیه ترحیم، می‌توانید از انواع جنس کاغذ گلاسه و یا کاغذ تحریر استفاده کنید. کاغذهای گلاسه در مقایسه با کاغذ تحریر، دارای کیفیت به مراتب بالاتری هستند. باتوجه به بهتر بودن جنس کاغذ گلاسه، چاپ اعلامیه بر روی این کاغذ، دارای کیفیت بالاتری نیز می‌باشد. البته این تفاوت کیفیت، با تفاوت قیمت نیز همراه است. به طوری که اگر برای چاپ اعلامیه ترحیم، از کاغذ گلاسه انتخاب شود، هزینه نهایی چاپ آگهی ترحیم نیز بالاتر می‌رود.

درصورتی که به دنبال چاپ یک آگهی ترحیم معمولی برای اطلاع رسانی زمان و مکان برگزاری مجلس ختم به دوستان و آشنایان هستید و مایلید هزینه چاپ آگهی نیز برایتان به صرفه باشد، کاغذ تحریر را انتخاب کنید. در صورتی که زیبایی آگهی ترحیم نیز برایتان مهم است، توصیه می‌کنیم کاغذ گلاسه که از زیبایی و درخشندگی خاصی برخوردار است و نسبت به کاغذ تحریر سنگین‌تر و ضخیم‌تر است را برای چاپ اعلامیه ترحیم انتخاب نمایید. در صورتی که جنس کاغذ از سوی مشتری مشخص نشود، به صورت پیش فرض از کاغذ تحریر برای چاپ اعلامیه ترحیم استفاده می‌گردد.

رنگ اعلامیه ترحیم

اعلامیه‌ها از نظر رنگی، به دو صورت شامل رنگی و سیاه و سفید قابل سفارش هستند. اعلامیه‌ها با پرینت رنگی از نظر ظاهری زیباتر می‌باشند، به همین دلیل امروزه استقبال بیشتری از آن‌ها شده است. به طوری که در این اعلامیه‌ها می‌توان با افزودن رنگ، جزئیات بیشتری را به اعلامیه داد.

اغلب اعلامیه‌های ترحیم دارای پس زمینه مشکی هستند؛ برخی نمونه‌ها دارای پس زمینه سفید اما قاب مشکی هستند. از مزیت‌های طرح‌های اعلامیه با رنگ سفید، این است که متون بر روی این اعلامیه‌ها دارای دید بهتر می‌باشند، ضمن اینکه هزینه چاپ آن‌ها نیز کمتر است. چاپ اعلامیه فوت با میزان رنگ بیشتر، با هزینه بالاتری نیز همراه است.

طرح اعلامیه فوت

چاپ-اعلامیه-فوت

بر روی اعلامیه، از طرح و متن‌های مختلفی استفاده می‌شود و این موضوع بستگی به سلیقه مشتری دارد. مجموعه چاپ دیجیتال رسا، دارای چندین طرح آماده برای چاپ آگهی فوت است تا عزیزانی که مایلند اعلامیه آن‌ها در زمان کوتاهی چاپ شود، از میان این طرح‌های آماده انتخاب کنند.

تنوع اعلامیه‌ها با طرح‌های آماده از نظر شعر، متن، طرح، رنگ و … در مجموعه چاپ دیجیتال رسا بسیار زیاد است و به همین دلیل اغلب مشتریان با بررسی این طرح‌ها می‌توانند گزینه مناسب را انتخاب کنند.

با این حال در صورتی که مشتری طرح خاصی را مد نظر داشته باشد، امکان طراحی و اجرای آن نیز وجود دارد. البته لازم است اشاره کنیم افرادی که به دنبال چاپ اعلامیه ترحیم با قیمتی مناسب هستند، بهتر است از میان طرح‌های آماده انتخاب کنند. دلیل این موضوع این است که طراحی سفارشی اعلامیه با یک هزینه بیشتر همراه است.

طرح‌های آماده و همینطور طرح‌های سفارشی در دو صورت افقی و عمودی قابل سفارش هستند و متناسب با سلیقه و درخواست مشتری انتخاب می‌شوند. انواع نمونه اعلامیه ترحیم، در انتهای همین صفحه درج شده است. می‌توانید این طرح‌ها را بررسی کنید و با توجه به تنوع بالایی که دارند، می‌توانید به راحتی از میان آن‌ها انتخاب کنید.

انتخاب یک عکس با کیفیت برای اعلامیه

با اینکه در شرایطی که افراد عزیزی را از دست داده‌اند و در شرایط سوگواری هستند، توجه به جزئیات سخت است؛ اما بهتر است برای اعلامیه ترحیم، از یک عکس باکیفیت استفاده شود. بهتر است عکسی انتخاب شود که در آن چهره فرد متوفی به خوبی نشان داده شود.

شعر و متن مناسب اعلامیه مراسم ترحیم

شعر و متن اعلامیه ترحیم باید به درستی انتخاب شود؛ اگر انتخاب شعر در این شرایط سخت برایتان دشوار است، از شعرهای درج شده در اعلامیه‌ها با طرح‌های آماده استفاده کنید و یا از اطرافیان خود کمک بگیرید. همینطور متن اعلامیه ترحیم را نیز به صورتی انتخاب کنید که تمامی جزئیات را در آن به صورت موثر به مهمانان اعلام نمایید.

لمینت یا پرس اعلامیه ترحیم

در صورت تمایل مشتری، امکان لمینت و یا پرس اعلامیه ترحیم برای افزایش مقاومت و ماندگاری آن وجود دارد که البته با هزینه جداگانه‌ای نیز همراه است.

دریافت فایل طراحی اعلامیه ترحیم

درصورتی که قصد دارید اعلامیه ترحیم را در فضای مجازی نیز به اشتراک بگذارید، حتما فایل طراحی آن را نیز از مجموعه چاپ دیجیتال رسا دریافت کنید.

پس از اینکه مشتری طرح، جنس کاغذ و ابعاد اعلامیه ترحیم را انتخاب کرد، فایل در تعداد درخواستی مشتری به صورت دیجیتال چاپ می‌شود و در مدت زمان کوتاهی به مشتری تحویل داده می‌شود. در نظر داشته باشید با توجه به اینکه اغلب افراد سفارش چاپ اعلامیه ترحیم را به صورت فوری ثبت می‌کنند، برای این منظور از چاپ دیجیتال استفاده می‌شود که از کیفیت بالایی نیز برخوردار است.

عوامل موثر در قیمت چاپ اعلامیه ترحیم

هزینه نهایی که باید برای طراحی و چاپ اعلامیه ترحیم پرداخت شود، هر ساله از سوی اتحادیه چاپ و تبلیغات به مراکزی که در این زمینه فعال هستند، اعلام می‌گردد. از سویی دیگر در تعیین هزینه نهایی ساخت اعلامیه ترحیم نیز فاکتورهای متعددی تاثیرگذار هستند که در ادامه به آن‌ها اشاره کرده‌ایم.

  • جنس کاغذ : چاپ اعلامیه ترحیم با کاغذ معمولی (تحریر) در مقایسه با کاغذ گلاسه، هزینه کمتری را دارد.
  • سایز : سایز چاپ آگهی ترحیم در دو ابعاد A4 و A3 انتخاب می‌شود و بدیهی است هرچه ابعاد آگهی بیشتر باشد، هزینه آن نیز بالاتر است.
  • طراحی : اگر مشتری از میان طرح‌های آماده انتخاب نکند، هزینه طراحی اعلامیه به صورت جداگانه از هزینه چاپ محاسبه می‌شود.

برای راحتی شما عزیزان، لیست قیمت آگهی ترحیم در سایزهای مختلف و با جنس کاغذهای مختلف را در انتهای همین صفحه آورده‌ایم. می‌توانید ابتدا قیمت را بررسی کنید و سپس برای ثبت سفارش اعلامیه ترحیم اقدام نمایید.

چاپ بنر، استند و رول آپ ترحیم

از محصولاتی که اغلب افراد در کنار اعلامیه ترحیم، سفارش می‌دهند، بنر ترحیم و استند و رول آپ است. امروزه اغلب افراد از بنر، استند و رول آپ ترحیم برای آراسته و رسمی‌تر کردن مراسمات ترحیم خود استفاده می‌کنند. به طوری که در این محصولات از مجموعه چاپ دیجیتال رسا، تصویر مرحوم بر روی بنر و استند چاپ می‌گردد.

هرچه عکسی که از مرحوم برای چاپ بر روی این سازه‌ها انتخاب می‌شود، کیفیت بهتری داشته باشد، قطعا در نهایت بنر و استند چاپ شده نیز جلوه بهتری را پیدا می‌کند.

سفارش چاپ اعلامیه ترحیم در مجموعه چاپ دیجیتال رسا

سفارش-چاپ-اعلامیه-ترحیم

اعلامیه ترحیم از آن دسته مواری می‌باشد که اغلب افراد در طول زندگی خود برای یکبار هم که شده آن را از نزدیک دیده‌اند. یکی از مواردی که در هنگام از دست دادن عزیزی مورد استفاده قرار می‌گیرد، اعلامیه ترحیم است.

اعلامیه‌های ترحیم از گذشته مورد استفاده قرار می‌گرفته‌اند و اصلی‌ترین کاربرد آن‌ها نیز اطلاع رسانی فوت مرحوم و زمان و مکان برگزاری خاکسپاری و مجلس عزاداری است. از مهم‌ترین مواردی که در چاپ اعلامیه فوت مهم است، این است که چاپ آن را به افرادی که در این زمینه تخصص دارند، بسپارید.

باتوجه به اینکه انجام کارهای مرتبط با برگزاری مراسم فوت یک عزیز، زمانبر و سخت است، خانواده‌های داغدار در این شرایط با چالش‌های بسیاری مواجه هستند. ما در مجموعه چاپ دیجیتال رسا، شرایطی را ایجاد کرده‌ایم که خانواده‌های داغدار دغدغه‌ای برای چاپ اعلامیه نداشته باشند. به طوری که حتی امکان ثبت سفارش چاپ به صورت آنلاین را نیز فراهم کرده‌ایم. پس از آماده شدن اعلامیه، افراد می‌توانند آن را در درب منزل خود تحویل بگیرند. در غیراینصورت شما عزیزان می‌توانید به صورت حضوری به دفتر مجموعه مراجعه کنید و مراحل سفارش چاپ اعلامیه ترحیم را به صورت حضوری طی کنید.

برای ثبت سفارش چاپ اعلامیه ترحیم، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان چاپ دیجیتال رسا به عنوان چاپ آگهی ترحیم غرب تهران در ارتباط باشید. پس از انتخاب متن و انتخاب طرح مورد نظر، اعلامیه سفارش داده شده، در کوتاه‌ترین زمان ممکن چاپ و تحویل داده می‌شود.

سوالات متداول

  • اعلامیه ترحیم چیست؟

اعلامیه ترحیم در بردارنده اطلاعاتی از جمله نام و نام خانوادگی متوفی، عکس متوفی، تاریخ فوت، مکان و زمان برگزاری مراسم و … است. چاپ اعلامیه ترحیم از سوی خانواده مرحوم و با هدف اطلاع رسانی به فامیل، اقوام، دوستان، آشنایان و دیگر افراد انجام می‌شود.

  • هزینه چاپ اعلامیه ترحیم چقدر است؟

اعلامیه‌های ترحیم از نظر طرح، ابعاد، رنگ، جنس کاغذ و … با یکدیگر متفاوت هستند. تمامی این فاکتورها متناسب با انتخاب مشتری، در هزینه نهایی چاپ اعلامیه تاثیرگذار می‌باشند.

  • اعلامیه ترحیم در چه ابعادی قابل سفارش و چاپ است؟

معمولا اعلامیه ترحیم در دو ابعاد A4 و A3 چاپ می‌شود؛ با این حال افراد می‌توانند اعلامیه ترحیم را در ابعاد مد نظر خود نیز سفارش دهند.

  • کدام نوع کاغذ برای چاپ اعلامیه ترحیم، به صرفه‌تر است؟

کاغذهای معمولی (تحریر) برای کسانی که به دنبال چاپ اعلامیه ترحیم با قیمت مناسب هستند، گزینه‌ای مقرون به صرفه‌تر است.

  • آیا امکان سفارش طراحی و چاپ اعلامیه ترحیم در ایام تعطیلات نیز وجود دارد؟

بله، می‌توانید به صورت حضوری و یا به صورت آنلاین، حتی در ایام تعطیلات نیز سفارش چاپ اعلامیه ترحیم را ثبت کنید.

  • آیا طراحی اعلامیه ترحیم بدون چاپ آن ممکن است؟

بله، در صورت درخواست مشتری، اعلامیه ترحیم طراحی می‌شود و فایل آن در اختیار مشتری قرار داده می‌شود.

 

نمونه طرح های چاپ اعلامیه ترحیم

طرح شماره 1

طرح شماره 2

طرح شماره 3

طرح شماره 4

طرح شماره 5

طرح شماره 6

طرح شماره 7

طرح شماره 8

طرح شماره 9

طرح شماره 10

طرح شماره 11

طرح شماره 12

طرح شماره 13

طرح شماره 14

طرح شماره 15

طرح شماره 16

طرح شماره 17

طرح شماره 18

طرح شماره 19

طرح شماره 20

طرح شماره 21

طرح شماره 22

طرح شماره 23

طرح شماره 24

طرح شماره 25

طرح شماره 26

طرح شماره 27

طرح شماره 28

طرح شماره 29

طرح شماره 30

طرح شماره 31

طرح شماره 32

طرح شماره 33

طرح شماره 34

طرح شماره 35

طرح شماره 36

طرح شماره 37

طرح شماره 38

طرح شماره 39

طرح شماره 40

طرح شماره 41

طرح شماره 42

طرح شماره 43

طرح شماره 44

طرح شماره 45

طرح شماره 46

طرح شماره 47

طرح شماره 48

طرح شماره 49

طرح شماره 50

طرح شماره 51

طرح شماره 52

طرح شماره 53

طرح شماره 54

طرح شماره 55

طرح شماره 56

طرح شماره 57

طرح شماره 58

طرح شماره 59

طرح شماره 60

طرح شماره 61

طرح شماره 62

طرح شماره 63

طرح شماره 64

طرح شماره 65

طرح شماره 66

طرح شماره 67

طرح شماره 68

طرح شماره 69

طرح شماره 70

طرح شماره 71

طرح شماره 72

طرح شماره 73

طرح شماره 74

طرح شماره 75

طرح شماره 76

طرح شماره 77

طرح شماره 78

طرح شماره 79

طرح شماره 80

طرح شماره 81

طرح شماره 82

طرح شماره 83

طرح شماره 84

طرح شماره 85

طرح شماره 86

طرح شماره 87

طرح شماره 88

طرح شماره 89

طرح شماره 90

طرح شماره 91

 

 

لیست قیمت چاپ اعلامیه ترحیم سایز A4

تعداد20 عدد30 عدد50 عدد100 عدد200 عدد
تحریر 80 گرم2500003000004500007500001250000
گلاسه 135 گرم3000004000005500009500001450000

 

لیست قیمت چاپ اعلامیه ترحیم سایز A3

تعداد20 عدد30 عدد50 عدد100 عدد200 عدد
تحریر 80 گرم45000055000085000014500002450000
گلاسه 135 گرم550000750000105000018500002750000

شما می توانید کلیه خدمات چاپ و پس از چاپ خود را از تیراژ 1 عدد به بالا به ما سفارش دهید. در صورتی که به اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ما نیاز دارید و یا اگر نیاز به استعلام قیمت خدمات چاپ اختصاصی دارید، می توانید برای مشاوره رایگان از اطلاعات ما در صفحه تماس با ما استفاده نمایید. همچنین برای مشاهده قیمت محصولات ما می توانید از لیست قیمت استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *