مشاوره رایگان: 09126706588

چاپ کاغذ دیواری

چاپ کاغذ دیواری

تا چند سال قبل، تنها روش زیباسازی فضای داخلی هر خانه، رنگ آمیزی بود و اگر قصد تهیه کاغذ دیواری داشتید، باید از طرح های ثابتی که وجود داشت یک مورد را انتخاب کنید و دستتان برای انتخاب طرح باز نبود. در حالی که امروزه چاپ کاغذ دیواری و نصب آن تبدیل به شیوه ای پسندیده در طراحی دکوراسیون داخلی شده است. به گونه ای که می توان گفت یک سوم خانه ها، از کاغذ دیواری پوشیده شده اند و استفاده از آن حتی بیش تر از رنگ آمیزی و نقاشی است. حال این سوال پیش می آید که علت محبوبیت کاغذ دیواری چیست و نصب آن چه مزایایی را با خود به همراه می آورد:

  • چاپ کاغذ دیواری؛ روشی ارزان و مقرون به صرفه

همه ما به دنبال روش هایی هستیم که در عین زیباتر کردن فضای داخلی ساختمان، قیمت مقرون به صرفه تری نیز داشته باشد. برای همین استفاده از کاغذ دیواری می تواند چنین هدفی را برای ما میسر کند. به طور خلاصه، نصب کاغذ دیواری از سایر روش ها ارزان تر و همچنین خاص تر می باشد و بنابراین در میان عموم مردم نیز محبوب تر است.

 

  • تنوع در چاپ

ما طراحان زیادی داریم که تمام وقت و انرژی خود را صرف چاپ کاغذ دیواری می کنند. همین موضوع سبب گشته است تا افراد بتوانند به راحتی طرح و مدل دلخواه خود را انتخاب کنند. می توانید طرح اختصاصی خود را بر اساس سلیقه ای که دارید چاپ کنید. این کاغذ دیواری ها با استفاده از چاپ اکوسالونت، چاپ می شوند و دوام بسیار بالایی دارند.

 

  • وجود ابعاد مختلف از آن

به علت متفاوت بودن ابعاد هر کاغذ دیواری، می توانید موردی که با ابعاد محیط شما هماهنگی داشت را انتخاب کنید. در بیش تر مواقع، افراد برای نصب کاغذ دیواری در محیط اطراف، چندین رول از آن را خریداری می کنند و انتخاب تعداد رول ها، بستگی به مساحت محیط داخلی دارد. حتی ممکن است که بخواهید تنها یک دیوار یا بخشی از یک دیوار خود را با کاغذ دیواری بپوشانید؛ نگران نباشید، دست شما برای انتخاب متراژ کاملا باز است.

 

علت محبوبیت همه گیر چاپ کاغذ دیواری

چاپ کاغذ دیواری

خلق و خوی اعضای یک خانواده، تا حدود زیادی بستگی به دکوراسیون محیط داخلی دارد. دیوارها به عنوان مهم ترین بخش در خانه ها، از اهمیت فوق العاده ای برخوردار هستند. برای همین است که هنگام رنگ آمیزی دیوارها توصیه می شود که حتما روحیات اخلاقی اعضای خانواده را بدانید و بر این اساس، رنگ دیوارها را انتخاب کنید. استفاده از کاغذ دیواری، چنین مشکلاتی را با خود به همراه نمی آورد و هر یک از اعضای خانواده، پس از مشاهده طرح و مدل های متنوع موجود در بازار، می توانند در مورد خرید یا عدم خرید آن تصمیم گیری کنند.

با این حال، امروزه روشی به نام چاپ کاغذ دیواری مرسوم و متداول شده است و ما می خواهیم علت محبوبیت این روش را برای شما بررسی کنیم. در جامعه کنونی که مراکز چاپ زیادی در کشور دایر می باشند اگر قصد دارید که کاغذ دیواری دلخواه خود را چاپ کنید، باید با مراجعه حضوری به این مراکز، طرح دلخواه خود را نشان دهید. متخصصانی که در این زمینه فعالیت می کنند، پس از مشاهده طرح مورد نظر شما، در مورد روش چاپ، هزینه آن و مدت زمان طراحی، شما را راهنمایی می کنند.

یک مزیت بزرگی که روش چاپ کاغذ دیواری با خود به همراه دارد، انتخاب طرح بر اساس سلیقه شماست. در واقع ممکن است شما پس از مشاهده هزاران هزار کاغذ دیواری هیچ کدام را نپسندید و تصمیم بگیرید که خود طرح دلخواه را انتخاب کنید. بنابراین در چنین مواقعی، تنها راه پیش رو چاپ انواع کاغذ دیواری است. علت محبوبیت کاغذ دیواری نیز در سال های اخیر همین مسئله بوده است. بنابراین خیلی راحت می توانید طرح دلخواه خود را انتخاب کنید و هرچه سریعتر آن را به چاپ برسانید.

 

فاکتورهای مهمی که حین چاپ پوستر دیواری باید بدانید

چاپ پوستر دیواری

فکر می کنید پس از نصب کاغذ دیواری مدرن، تا چند سال دوام می آورد؟ کدام روش چاپ می تواند کاغذ دیواری را به درستی روی دیوار نصب کند؟ عمر مفید کاغذ دیواری چقدر است؟ تمامی این سوالات، نیاز به پاسخ دقیق و موشکافانه دارند و حین پاسخگویی به آن ها، باید دقیق و حساب شده عمل کنید. برای همین توصیه می کنیم قبل از نصب کاغذ دیواری و چاپ سفارشی آن، هرچه سریعتر برای کسب اطلاعات لازم اقدام نمایید. ما به برخی از فاکتورهای لازم اشاره کرده ایم اما اگر قصد شما برای نصب کاغذ دیواری جدی است، به این موارد بسنده نکنید و مستقیما از مرکز چاپ بازدید کنید:

  1. توجه به کیفیت چاپ

مهم ترین مسئله ای که لازم است حین چاپ کاغذ دیواری مورد توجه قرار دهید، کیفیت چاپ است. باید قبل از انجام این کار، مطمئن شوید که پس از چاپ کیفیت کار حفظ می شود و بعد از تمیز کردن کاغذ دیواری، رنگ های موجود در آن پخش نمی شود و یا رنگ و روی آن از بین نمی رود. در چاپ رسا، ما از بهترین متریال های چاپ کاغذ دیواری استفاده می کنیم و با دستگاه چاپ عریض اکوسالونت، با کیفیت ترین و با دوام ترین رنگ را به شما ارائه می کنیم.

 

  1. قابلیت شستشو

بسیاری از افراد به دنبال کاغذ دیواری هایی هستند که قابلیت شستشو داشته باشد. بنابراین زمانی که می خواهید چاپ کاغذ دیواری را انجام دهید تاکید کنید که جنس آن به گونه ای باشد که بتوان آن را شستشو داد. دلیل این کار این است که خواه ناخواه گرد و غبار بر روی کاغذ دیواری می نشیند و ممکن است با دست خوردن به آن، کثیفی را به خود جذب کند. آن زمان است که قابلیت شستشوی کاغذ دیواری بسیار اهمیت پیدا می کند.

 

  1. قیمت نهایی کار

مهم ترین مسئله ای که باید به آن توجه ویژه داشته باشید، قیمت نهایی چاپ است. در واقع امروزه از انواع روش چاپ برای تولید کاغذ دیواری استفاده می کنند و همین امر می تواند مستقیما قیمت نهایی کار را دستخوش تغییر کند. بهترین توصیه ای که می توانیم برای شما داشته باشیم این است که قبل از انجام کار، ابتدا از چند مجموعه استعلام قیمت بگیرید و سپس فرایند کار را نهایی کنید. در چاپ رسا ما تلاش می کنیم که بهترین متریال ها را با معقولانه ترین قیمت به شما عرضه نماییم.

 

طرح مناسب برای چاپ کاغذ دیواری

برای طرح چاپی کاغذ دیواری استاندارد خاصی وجود ندارد، چرا که دلیل وجود کاغذ دیواری چاپی این است که با توجه به محیط زندگی یا محل کار خود می توانید طرح مد نظرتان را انتخاب کنید. پیشنهاد ما همیشه استفاده از طرح های مینیمال و روشن است، چرا که علاوه بر زیبایی بصری، می توانند فضای شما را دلباز تر و ساده تر نشان دهند.

استفاده از طرح های تیره یا طرح های پر رنگ هم مزیت های خودش را دارد، مثلا اینکه می تواند انعکاس نور را تا حد زیادی کاهش دهد که برای فضاهایی مانند آتلیه های عکاسی بسیار مناسب است و مورد بعد هم اینکه به سادگی کثیف نمی شود و گرد و غبار را نشان نمی دهد و حتی اگر آن را شستشو ندهید هم مشکلی برایتان ایجاد نمی شود.

 

مراکز چاپ کاغذ دیواری

مراکز زیادی هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی مشغول فروش و چاپ کاغذ دیواری هستند. برای همین، ممکن است شما نیز در این بازار وسیع فروش، دچار تشویش و سردرگمی شوید و ندانید که به چه طریقی از روند کار یک مرکز مطمئن شوید. اولین و مهم ترین توصیه ای که می توانیم به شما داشته باشیم، نظر خواهی از سایر مشتریان است. مشتریان این مراکز هیچگاه به شما دروغ نخواهند گفت و برعکس شما را یاری می کنند تا در مورد انتخاب یک مجموعه تردید را کنار بگذارید و با چشمانی باز تصمیم گیری کنید.

اگر پس از جستجو و صحبت با مراکز چاپ مختلف به این نتیجه رسیدید که با چاپ رسا همکاری کنید، می توانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری کیفیت متریال چاپی و کیفیت چاپ آن را بررسی کنید و از مشاوره ی رایگان همکاران ما استفاده نمایید.

 

 

لیست قیمت چاپ کاغذ دیواری و اکوسالونت

نوع متریالبالای 10 متربالای 50 متربالای 100 متر
چاپ بنر (4 پاس) 10 انس *خارجی12000010000080000
چاپ بنر (4 پاس) 10 انس *ایرانی900008000070000
چاپ فلکسی 18 انس (خارجی)250000230000200000
چاپ وینیل سفید براق150000120000100000
چاپ وینیل سفید مات150000120000100000
چاپ وینیل شیشه ای (ترانسپارنت) 200000180000150000
چاپ وینیل ابریشمی مات 200000180000150000
چاپ مش200000180000150000
چاپ بک لایت200000180000160000
چاپ سولیت150000140000125000
چاپ کنواس (بوم)250000220000200000
چاپ چرم مصنوعی---------

شما می توانید کلیه خدمات چاپ و پس از چاپ خود را از تیراژ 1 عدد به بالا به ما سفارش دهید. در صورتی که به اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ما نیاز دارید و یا اگر نیاز به استعلام قیمت خدمات چاپ اختصاصی دارید، می توانید برای مشاوره رایگان از اطلاعات ما در صفحه تماس با ما استفاده نمایید. همچنین برای مشاهده قیمت محصولات ما می توانید از لیست قیمت استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *