مشاوره رایگان: 09126706588

چاپ طلق ترانسپرنت

طلق ترانسپرنت

چاپ طلق ترانسپرنت، محصولی است که به وسیله آن فرآیند چاپ‎ طلق انجام می گیرد. به طور کلی، همه نمونه های طلق به یک صورت نبوده و تفاوت های زیادی میان انواع گوناگون این محصولات دارد. به عنوان مثال، برخی از نمونه های این محصولات دارای ضخامت بسیار زیادی هستند. در حالی که برخی دیگر از نمونه ها ضخامت بسیار کمی دارند. در هر صورت، می توان گفت هدف اصلی همه این تولیدات، استفاده برای چاپ تخصصی هستند. این محصولات ابعاد گوناگونی را نیز به خود اختصاص داده اند.

برخی از آن‎ها ابعاد کوچک و مربعی شکل دارند. در حالی که برخی دیگر دارای ابعاد A4 هستند. حتی برای نیازهای گسترده تر و وسیع تر، ابعاد بزرگ تری نیز در نظر گرفته شده است.

برای افرادی که خواهان بهره مندی از طلق ترانسپرنت ارزان قیمت هستند، روش های زیادی وجود دارد. آن ها می توانند محصولات را به صورت فله و گسترده تهیه کنند. در این صورت هزینه نهایی خرید به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند. همچنین خرید طلق ترانسپرنت از فروشگاه ها و وب سایت های اینترنتی، می تواند هزینه نهایی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. در این باره اقدامات گسترده ای صورت گرفته است و بسیاری از فروشندگان، تخفیف های ویژه ای در نظر گرفته اند. شما می توانید با خرید عمده و گسترده طلق از فروشگاه های معتبر، از این تخفیف‎های ویژه به صورت مطلوب بهره مند شوید.

در زمینه چاپ طلق، بهتر است به مراکز معتبر و تخصصی مراجعه کنید. زیرا این مراکز می‎توانند کیفیت‎های ویژه‎ای را به شما ارائه دهند. به این منظور، جست و جو در فضای مجازی برای یافتن بهترین مرکز، کمک کننده است. شما باید ابتدا از افرادی که فرآیند چاپ طلق ترانسپرنت را به صورت انفرادی انجام داده اند پرس و جو کنید.

 

فرآیند چاپ طلق ترانسپرنت به چه صورت انجام می شود؟

چاپ طلق ترنسپرنت

در فرآیند چاپ و آماده سازی طلق ترانسپرنت، روش های ویژه ای طی می شود. این روش ها تا چند سال اخیر وجود نداشتند. زیرا استفاده از طلق و ملزومات آن مرسوم و رایج نبود. امروزه و با پذیرش این محصولات در چرخه مصرف، استفاده از آن ها به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. به همین دلیل هم در این بخش قصد داریم تا فرایند تخصصی چاپ این محصولات را به صورت مفصل برای شما توضیح دهیم. پس اگر شما نیز خواهان بهره مندی از این اطلاعات هستید، می توانید ما را همراهی کنید.

در ابتدا برای چاپ طلق ترانسپرنت، می بایست طلق مورد نیاز خود را انتخاب کنید. همانطور که گفتیم این محصولات تنوع بسیار زیادی در بازارهای تخصصی و نیمه تخصصی دارند. پس از انتخاب این محصولات، حالا نوبت به قرار دادن آن ها در دستگاه چاپ رسیده است. با انجام این کار، لازم است شما دستگاه را تنظیم کرده و داخل آن را جوهر بریزید. اندازه گیری میزان جوهر و طلق مورد نیاز، به خودتان بستگی دارد. در مرحله بعد، چاپ طلق به سرعت انجام شده و طلق چاپی از قسمت پایینی دستگاه خارج می شود.

برخی از دستگاه های چاپ حرفه ای طلق ترانسپرنت، در سال های اخیر ارتقای زیادی یافته اند. به عنوان نمونه، آن ها مجهز به مخازن جداگانه جوهر و همچنین سیستم جریان هوا شده اند. به واسطه همین امکانات و ملزومات حرفه ای، میزان استهلاک دستگاه های چاپ به حداقل رسیده است. در ضمن، برخلاف محصولاتی که در سال های اخیر به چاپ می رسیدند، نمونه های چاپ شده در تکنولوژی امروز، کاملا دیجیتال هستند. این نمونه ها با توجه به نوع نیاز امروز جامعه بشری آماده سازی شده و قادر به تامین نیاز انسان ها هستند.

 

چاپ و آماده سازی طلق ترانسپرنت شامل چه انواعی است؟

 

آماده سازی و چاپ طلق ترانسپرنت، شامل انواع و نمونه های گوناگونی است. این نمونه ها بیش ترین کاربرد را در فضای چاپی داشته و قیمت های ارزانی را نیز به خود اختصاص داده اند. در واقع می توان گفت چاپ نمونه های طلقی علاوه بر زیبایی منحصر به فرد، مقرون به صرفه نیز است. در این قسمت تخصصی قصد داریم شما را با نمونه های مختلف این چاپ آشنا کنیم. پس بهتر است پیش از آن که به استفاده از خدماتی که این  نوع چاپ ارائه می دهد بپردازید، مقاله ما را مطالعه کنید.

چاپ سیاه و سفید: چاپ طلق ترانسپرنت به صورت سیاه و سفید، یکی از رایج ترین نمونه های چاپ به شمار می آید. در این روش، تنها از جوهر سیاه و تک رنگ برای چاپ استفاده می شود. این نمونه را معمولا برای امور بازرگانی و تبلیغاتی محدود مورد استفاده قرار می دهند. با این حال در برخی از موارد، برای امور گسترده نیز از خدمات چاپ طلق تک رنگ استفاده می کنند. در این زمینه تصمیم گیری کاملا به عهده مشتریان و متقاضیان چاپ است.

به دلیل اینکه طلق ترنسپرنت یک طلق کاملا شفاف است، رنگ سفید و یا سیاه اگر به صورت تکی در چاپ آن استفاده شوند، باعث می شوند که طلق شما در هر جایی که قرار است نصب شود به خوبی دیده شود و از فواصل دور ناخوانا به نظر نرسد.

چاپ رنگی: چاپ حرفه ای طلق به صورت رنگی، یکی دیگر از نمونه های چاپ ترانسپرنت به شمار می آید. در این روش، از انواع گوناگون جوهرهای رنگی و زیبا استفاده می شود. به طور کلی این روش هزینه ی بیش تری نسبت به چاپ سیاه و سفید دارد. البته علاوه بر هزینه بالاتر، زیبایی چاپ رنگی بسیار بیش تر بوده و جلوه خاصی به طلق می بخشد. البته توجه داشته باشید که در صورتی که می خواهید آن را بر روی شیشه های فروشگاه یا … نصب کنید، باید بدانید که به دلیل شفاف بودن طبق و استفاده از رنگهای متنوع بر روی آن، دید آن کمی از فواصل دور سخت خواهد بود.

از این نوع چاپ استفاده های زیادی می شود که در بخش بعدی قصد بررسی آن را داریم. پس اگر خواهان آشنایی با کاربردها و موارد مصرف این طلق ها هستید، می توانید بخش بعدی را مطالعه کنید.

طلق ترانسپارنت

فایل مناسب چاپ طلق ترنسپرنت

طلق ترانسپرنت که جزو چاپ های لارج فرمت (چاپ عریض) حساب می شود به صورت دیجیتال توسط دستگاه پلاتر و همچنین توسط دستگاه اکوسالونت چاپ می شود. هر دو دستگاه توانایی چاپ با کیفیت و با جزئیات بر روی طلق ترنسپرنت را دارند. مزیت چاپ توسط دستگاه پلاتر این است که به دلیل نحوه ی پاشش رنگ این دستگاه، جزئیات با دقت بیشتری چاپ می شوند و اگر حروف و متون ریزی را می خواهید بر روی طلق ترانسپرنت چاپ کنید، این دستگاه فوق العاده حرفه ای عمل می کند.

مزیت چاپ طلق توسط دستگاه اکوسالونت هم این است که رنگ های چاپ شده در برابر تابش نور خورشید و همچنین آب خوردگی مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند و به سادگی کمرنگ نمی شوند. اما دستگاه اکوسالونت به دلیل اینکه کاربرد اصلی اش چاپ بنر است و معمولا در بنرها از فونت ها و جزئیات نوشتاری خیلی ریزی استفاده نمی شود، کمی ممکن است نوشته های بسیار ریز را کثیف و نامرتب چاپ کند.

شما می توانید برای اینکه راحت تر در این باره تصمیم بگیرید، به دفتر ما مراجعه نموده و چاپی که توسط هر دو دستگاه صورت گرفته را مشاهده نمایید و هر کدام را ترجیح دادید، همان را انتخاب کنید.

اما فرمت رنگ ها به چه صورت است؟ اگر شما بخواهید طلق ترنسپرنت را توسط دستگاه پلاتر چاپ کنید، باید از مود رنگی RGB و رزولوشن 300 dpi برای خروجی گرفتن از فایل طراحی خود استفاده کنید. اما اگر بخواهید چاپ طلق را توسط دستگاه اکوسالونت انجام دهید، باید از فرمت رنگی CMYK و رزولوشن 100 dpi استفاده نمایید. رعایت کردن این موارد، علاوه بر اینکه چاپ نهایی تان را با کیفیت تر خواهد کرد، بلکه از تغییر رنگ ها در هنگام چاپ هم جلوگیری می شود.

طلق ترانسپارنت

کاربرد انواع طلق های ترانسپرنت شامل چه مواردی هستند؟

برای آشنایی با کاربرد ترانسپرنت، شما می توانید به وب سایت های فروش محصولات طلقی مراجعه کنید. این فروشگاه ها مملو از محصولاتی هستند که در بازه های قیمتی متنوعی قرار دارند. برخی از آن ها به عنوان محصول بسته بندی و کادویی به فروش می رسند و برخی دیگر برای امور بازرگانی هستند. به عنوان مثال، برخی از نمونه های طلق چاپ شده، برای بسته بندی لوازم کادویی استفاده می شوند. شما می توانید داخل آن ها هدیه مد نظر خود را قرار دهید. برخی دیگر نیز برای قرار گرفتن انواع کیک و شیرینی خانگی آماده سازی شده اند.

 

نحوه سفارش چاپ طلق ترانسپرنت

شما هم می توانید به صورت حضوری به دفتر رسا چاپ مراجعه نمایید و سفارش خود را ثبت کنید و هم اینکه می توانید به صورت آنلاین فایل طرح خود را برای ما ارسال نمایید تا نسبت به چاپ آن اقدام نماییم. همچنین در صورتی که طرحی را برای چاپ طلق ترانسپرنت خود انتخاب ننموده اید، می توانید جزئیات کار را برای ما ارسال کنید تا طراحی کار هم توسط ما صورت پذیرد. در این صورت پس از اینکه طراحی انجام شد و به تایید شما رسید، کار شما وارد پروسه ی چاپ می شود.

پیشنهاد می کنیم در صورتی که نمی دانید از چه متریالی باید برای طرح خود استفاده کنید و یا هر سوال دیگری که در رابطه با چاپ طلق ترانسپرنت دارید، با ما تماس بگیرید تا ضمن استعلام قیمت، از مشاوره ی رایگان ما استفاده نمایید.

 

لیست قیمت چاپ طلق ترانسپارنت

نوع کاغذتا 10 مترتا 50 مترتا 100 متربالای 100 متر
کوتد سنگین 180گرم150000130000110000توافقی
کوتد سبک 130گرم13000011000090000توافقی
فتوگلاسه براق180000160000140000توافقی
فتوگلاسه مات ابریشمی200000180000160000توافقی
بک لایت200000180000160000توافقی
کنواس (بوم)250000220000200000توافقی
سولیت و PP180000160000140000توافقی
PP پشت چسبدار220000200000180000توافقی
طلق ترانسپرنت300000260000220000توافقی

شما می توانید کلیه خدمات چاپ و پس از چاپ خود را از تیراژ 1 عدد به بالا به ما سفارش دهید. در صورتی که به اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ما نیاز دارید و یا اگر نیاز به استعلام قیمت خدمات چاپ اختصاصی دارید، می توانید برای مشاوره رایگان از اطلاعات ما در صفحه تماس با ما استفاده نمایید. همچنین برای مشاهده قیمت محصولات ما می توانید از لیست قیمت استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *