Deprecated: تابع get_page_by_title از نگارش 6.2.0 منسوخ شده است! به جای آن از WP_Query استفاده نمایید. in /home/rasach/public_html/wp-includes/functions.php on line 5413

Deprecated: تابع get_page_by_title از نگارش 6.2.0 منسوخ شده است! به جای آن از WP_Query استفاده نمایید. in /home/rasach/public_html/wp-includes/functions.php on line 5413

Deprecated: تابع get_page_by_title از نگارش 6.2.0 منسوخ شده است! به جای آن از WP_Query استفاده نمایید. in /home/rasach/public_html/wp-includes/functions.php on line 5413

Deprecated: تابع get_page_by_title از نگارش 6.2.0 منسوخ شده است! به جای آن از WP_Query استفاده نمایید. in /home/rasach/public_html/wp-includes/functions.php on line 5413

مشاوره رایگان : 09126706588

چاپ رول آپ

با توجه به مزایای چاپ رول آپ، از زمان پیدایش آن در بازار، این فناوری متضاد چاپ سنتی بوده و جایگاه آن به مرور زمان تقویت شده است. از آن جایی که رول آپ و کاربرد آن تبدیل به یک موضوع اصلی در تبلیغات شده است، مزایای اصلی این روش چاپ را در ادامه مقاله به وضوح شرح خواهیم داد.

با استفاده از رول آپ، قادر هستید تا اطلاعات مفیدی را در اندازه دلخواه به نمایش بگذارید. رول آپ ها که امروزه نقشی مانند یک استند را ایفا می کنند، در نمایشگاه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. اگر دقت کرده باشید، رول آپ های نمایشگاهی از معروف ترین انواع رول آپ هستند و کارایی فراوانی پیدا کرده اند. با نظر به قابلیت های مختلفی که این رول آپ ها دارند، قادر هستید آن ها را در اندازه دلخواه سفارش دهید تا تولیدکنندگان آن را برای شما بسازند.

دنیای چاپ رول آپ دنیای بسیار بزرگی است. تکنیک‌های چاپ دائماً در حال تکامل هستند، ماشین‌ها نوآورانه‌تر و پیشرفته‌تر می‌شوند، کیفیت چاپ را بیشتر بهبود می‌بخشند و زمان تولید را کاهش می‌دهند. بدون شک نوآوری و فناوری رول آپ توقف ناپذیر است.

 

مشخصات رول آپ

مشخصات رول آپ

پس از آشنایی با کاربرد چاپ رول آپ، بهتر است که به خوبی ویژگی ها و مشخصات آن را بشناسید و اندک اطلاعاتی در این خصوص کسب کنید. رول آپ ها ویژگی فوق العاده ای دارند و با توجه به این ویژگی ها، از دیگر محصولات متمایز می شوند. پس حین چاپ این محصول، نهایت دقت را به کار بگیرید تا بهترین و زیباترین شیوه چاپ را دریافت کنید.

  1. در اولین وهله باید گفت که رول آپ ها جزو سبک وزن ترین محصولات به حساب می آیند. شاید اندازه و ابعاد آن ها غلط انداز باشد اما برخلاف ظاهر نسبتا بزرگ خود، دارای وزن سبکی هستند و قابل حمل می باشند.
  2. از آن جایی که اتصال و برپا کردن رول آپ ها بسیار آسان است، با دشواری روبرو نخواهید شد و می توانید انواع رول آپ را در کم ترین زمان ممکن، برپا کنید.
  3. در مقایسه با دیگر محصولات تبلیغاتی، ارزان ترین شیوه شناخته می شوند و همین امر استفاده از آن ها را در چند سال گذشته افزایش داده است.
  4. از نظر ابعاد، اندازه و عرض قابل تغییر می باشند و شما با توجه به این ویژگی، می توانید مورد دلخواه خود را سفارش دید. پس حتما به این عامل دقت و توجه بیش تری داشته باشید.

 

مزایای اصلی چاپ رول آپ چیست؟

مزایای اصلی چاپ رول آپ

تا به حال، نام کدام یک از روش های چاپ به گوش شما خورده است؟ مطمئنا تراکت، بروشور، بنر، لوگو و غیره برا شما آشنا هستند اما فناوری چاپ رول آپ کمتر برای ما آشنایی دارد. برای همین قصد داریم مزایای این فرایند را توضیح دهیم. فناوری های چاپ رول آپ با کنترل رنگ بسیار دقیق و وضوح بسیار بالا، تبدیل به روشی مرسوم در تبلیغات مجموعه ها و شرکت ها شده است. اما اینها تنها ویژگی های رول آپ نیستند. اصلی ترین مزایای این روش عبارتند از:

– دارای زمان تولید سریعتر.

با توجه به اینکه چاپ رول آپ نیازی به پیش نمایش ندارد، زمان چاپ و نصب آن به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. این به این معنی است که فرآیند چاپ می تواند پس از ثبت سفارش شروع شود و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام بگیرد. تنها کاری که نیاز است این است که طرح شما بر روی کاغذی مانند P.P که حالت پلاستیک فشرده دارد و بسیار مقاوم و با کیفیت است چاپ شود و سپس به پایه رول آپ چسبانده شود.

 

– یکی از ارزان ترین روش های چاپی شناخته می شود.

چاپ دیجیتال رول آپ شامل هیچ هزینه اضافی نیست. بر همین اساس می توان گفت که این نوع چاپ مقرون به صرفه ترین روش را به خصوص برای شرکت های کوچک ارائه می دهد. البته این که می گویم ارزان است، به معنی استفاده های مجدد از آن است. زمانی که شما یک رول آپ را با اطلاعات مد نظر خود چاپ می کنید، اگر به شیوه ی صحیح از آن نگهداری کنید، می توانید تا سال ها از آن استفاده ی مجدد کنید.

 

– قابل تنظیم است

یکی از بزرگ ترین مزیت های رول آپ این است که می توانید آن را به صورت سفارشی تهیه کنید. این ویژگی به خصوص برای صاحبان مشاغلی که می خواهند طراحی مختص خود را داشته باشند، مفیدتر است. در حال حاضر ابعاد استانداردی مانند 200 سانتیمتر در 85 سانتیمتر برای رول آپ وجود دارد، ولی در صورت نیاز به ابعاد خاص می توانید آن را کمی زودتر سفارش دهید.

 

– کیفیت بالا

همانطور که قبلا اشاره کردیم یکی از مزیت های اصلی رول آپ کیفیت محصول نهایی است. برای مثال، ماشین‌های پیشرفته‌ای که برای این روش چاپ استفاده می‌شود، نتایجی فراتر از حد انتظار را ارائه می کند. علاوه بر این، چاپ دیجیتال دقت بالایی را هم از نظر ترکیب رنگ و هم  از نظر کیفیت چاپ فراهم می کند.

 

مزایای چاپ رول آپ

رول آپ ها راهی عالی برای انتقال پیام شما در مکان ها و موقعیت های مختلف هستند. آنها یک تبلیغات به معنای واقعی با کیفیت و همه کاره هستند، قابل حمل هستند و به راحتی تنظیم می شوند و به سادگی هم خراب نمی شوند.

استفاده از رول آپ روشی عالی برای جلب توجه به کسب و کار و محصولات آن است. برخی از روش های مرسوم استفاده از رول آپ عبارتند از :

– می توانید از رول آپ ها در فروشگاه های کوچک و بزرگ برای نمایش اطلاعات مربوط به محصولات جدید یا خدمات و کالاهایی که در آینده قصد اضافه کردن آنها را دارید بنویسید. کالاها یا محصولاتی که در آینده قصد دارید به مجموعه ی خود اضافه کنید برای مخاطبان شما جذاب خواهند بود و اگر به آنها نیاز داشته باشند، باعث می شود به صورت مداوم به فروشگاه شما مراجعه کنند.

– یک رول آپ با طراحی جذاب می تواند هر چیزی که می خواهید در غرفه نمایشگاهی خود به بازدیدکنندگان بگویید را برای شما به ارمغان بیاورد. تنها کاری که باید بکنید این است که یک طراحی زیبا و چشم نواز که از رنگ های تندی استفاده می کند را به همراه یک عکس با کیفیت از نوع محصولات یا خدمات خود را به علاوه ی توضیحی مختصر در مورد آن محصول یا خدمات، انجام دهید.

– اگر قصد افتتاح یک فروشگاه یا مغازه ی جدید را دارید، قرار دادن یک رول آپ در مقابل مکان شما، می تواند برای رهگذران جلب توجه کرده و آنها را مجاب به بازدید از فروشگاه شما نماید.

– بیشترین هزینه ای که برای داشتن یک رول آپ باید بپردازید، برای سازه یا همان پایه ی آن است. اگر یک بار این هزینه را انجام دهید، برای دفعات بعد می توانید تنها هزینه ی چاپ جدید را پرداخت کنید و تبلیغات جدیدی چاپ کنید.

 

محیط هایی برای استفاده از انواع رول آپ

با توجه به کارایی فوق العاده ای که انواع رول آپ به دست آورده اند، امروزه آن ها را در هر محیطی قرار می دهند. اگر کمی به دور و اطراف خود دقیق شوید، وجود آن ها را مشاهده خواهید کرد. علت این امر نیز مهم شدن روش های تبلیغاتی در چند سال اخیر است. زیرا شما به واسطه یک رول آپ قادر هستید به ارائه خدمات یا محصولات خود بپردازید و مورد دلخواه را روی آن چاپ کنید. برای همین است که در حال حاضر از رول آپ ها در محیط های متنوعی استفاده می کنند.

  • محیط های نمایشگاهی

اکثر اوقات، چاپ رول آپ روشی مرسوم برای برگزاری یک نمایشگاه است. از آن جایی که رول آپ وزن بسیار سبکی دارد و به راحتی قابل حمل می باشد، در بیش تر نمایشگاه ها از آن استفاده می کنند. همچنین مزیت دیگری که استفاده از آن را در محیط نمایشگاهی مناسب کرده است، ابعاد مختلف و اندازه آن می باشد. اگر تا به حال به غرفه های مختلف در نمایشگاه ها مراجعه کرده باشید، احتمالا یک رول آپ یا استند در مقابل غرفه و یا داخل آن مشاهده کرده اید.

 

  • فروشگاه ها و مراکز خرید

هنگامی که فروشندگان قصد دارند یک محصول را به مشتریان معرفی کنند، از چاپ رول آپ کمک می گیرند. در این روش، تصویر و توضیح محصول به طور کامل در رول آپ ذکر شده و رول آپ در گوشه ای از فروشگاه قرار گرفته است. در بیش تر مواقع، با کمک این روش چاپ، فروشنده سود بیش تری به دست می آورد.

 

  • سالن های کنفرانس

همچنین در بخش های اداری، دانشگاهی، سالن های کنفرانس و محیط های علمی نیز استفاده از رول آپ به وفور به چشم می خورد. برای همین کم تر کسی می تواند ادعا کند که تا به حال از نزدیک یک رول آپ مشاهده نکرده است زیرا این محصول بخش جدایی ناپذیری از محیط اطراف ما می باشد.

 

 

لیست قیمت چاپ رول آپ

سایز85*200
رول آپ استند مشکی (چاپ سولیت)800000
رول آپ استند مشکی (چاپ کوتد و لمینت)850000

شما می توانید کلیه خدمات چاپ و پس از چاپ خود را از تیراژ 1 عدد به بالا به ما سفارش دهید. در صورتی که به اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ما نیاز دارید و یا اگر نیاز به استعلام قیمت خدمات چاپ اختصاصی دارید، می توانید برای مشاوره رایگان از اطلاعات ما در صفحه تماس با ما استفاده نمایید. همچنین برای مشاهده قیمت محصولات ما می توانید از لیست قیمت استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *