مشاوره رایگان : 09126706588

چاپ بنر ترحیم

چاپ بنر ترحیم

در مراسمات سوگواری، برای بیان همدردی، از چاپ بنر ترحیم و اعلامیه ترحیم استفاده می کنند. مطمئنا شما نیز تاکنون بنرهای ترحیم را که بر روی دیوار و یا استند چاپ می کنند، دیده اید. البته بنرها تنها به چاپ بنر ترحیم محدود نمی شوند و امروزه انواع مختلفی از این محصولات در مراکز مختلف طراحی، به چاپ می رسند. ما در این مقاله سعی داریم چاپ بنر ترحیم را از نظر ویژگی های متفاوتی که دارد، بررسی کنیم:

  • بنر ترحیم بر اساس قیمت

بنرهای ترحیم حدودا بین 1 هفته تا 40 روز کارایی دارند و پس از گذشت این مدت، کاربرد خود را از دست می دهند. برای همین، حداکثر تلاش مراکز چاپ این است که از مواد باکیفیت و در عین حال ارزان قیمت برای چاپ آن ها استفاده کنند.

  • چاپ بنر بر اساس کیفیت

از آن جایی که اغلب اوقات بنرهای ترحیم در معرض باد و باران قرار می گیرند، باید از مواد باکیفیت ساخته شوند. مراکز چاپ به خوبی می دانند که کدام مواد اولیه را برای ساخت و تولید بنر ترحیم به کار بگیرند.

  •  چاپ بنر ترحیم بر اساس طراحی

در بیش تر مراکز چاپ، طراحی بنر ترحیم کاملا مطابق با نیاز مشتری انجام می گردد. انتخاب سبک نوشته، پس زمینه، فونت و … نیز بر عهده مشتری می باشد. شما می توانید بر اساس نوع نیاز خود، بنرها را در ابعاد دلخواه سفارش دهید.

در صورتی که تمامی نکات گفته شده رعایت شود، بهترین شیوه چاپ بنر ترحیم میسر می گردد. می توانید برای ابراز همدردی و بیان تسلیت، بنر ترحیم دلخواه را در مراسمات سوگواری سفارش دهید.

 

مزایای چاپ بنر ترحیم

تبلیغات موثر، به شیوه امروزی، نیازمند دقت و توجه بالایی است. در صورتی که بتوانید از روش های تبلیغاتی صحیح استفاده کنید، مسلما موفقیت های بیش تری را نیز به دست خواهید آورد. چاپ انواع بنر یکی از روش های تبلیغاتی پیشرفته به شمار می رود. طی این روش، شما می توانید کسب و کار خود را در هر محیطی تبلیغ کنید. البته امروزه چاپ انواع مختلف بنر به 2 صورت انجام می شود.

  1. چاپ بنر ترحیم
  2. چاپ بنر تبلیغاتی

باید گفت که هر دو نوع این بنرها کاربرد و مزایای فراوانی دارند. از مزایای انواع بنر ترحیم می توان به ابراز همدردی با خانواده عزادار اشاره کرد. مزایای بنرهای تبلیغاتی نیز به طور خلاصه در ادامه مطرح شده است:

  • دوام و کیفیت بسیار بالای بنر، یکی از بزرگ ترین مزیت ها و کاربردهای آن است. به طوری که امروزه بنرها را به علت مقاومت بالایی که دارند، در معرض باد و باران قرار می دهند زیرا از کیفیت آن ها مطمئن هستند.
  • سهولت در نصب و اجرای این بنرها، آن ها را به محبوب ترین روش های تبلیغاتی تبدیل کرده است. در دوره کنونی، روش هایی که با سهولت و آسانی بیش تر انجام بگیرند، از مقبولیت و محبوبیت بیش تری نیز برخوردار هستند.
  • وزن سبک بنرها، آن ها را تبدیل به محصولاتی پرکاربرد کرده است. بنابراین حمل و نصب آن ها دشوار نیست و می توانید به راحتی آن ها را حمل کنید.

 

در چاپ بنر ترحیم ذکر چه ویژگی هایی ضروری است؟

موارد ضروری در بنر ترحیم

چاپ بنر ترحیم یکی از روش هایی است که به ما کمک می کند تا با خانواده عزادار در غم و سوگواری شریک باشیم. امروزه در کنار تاج گل، می توانید بنرهای مختلفی را نیز مشاهده کنید. افراد مختلف، بر اساس میزان صمیمیت و آشنایی با خانواده عزادار، بنرهایی با اندازه و همچنین طراحی مختلفی را سفارش می دهند. البته وجه اشتراک زیادی بین بنرهای ترحیم وجود دارد:

  • اگر دقت کرده باشید، تمامی این بنرها دارای پس زمینه ای به رنگ مشکی می باشند. در واقع اصلی ترین مشخصه برای بنرهای ترحیم، استفاده از رنگ سیاه است.
  • از نوشته های قالب بندی و هایلایت شده برای بنرهای ترحیم استفاده می کنند.

اصلی ترین تفاوتی که بین بنرهای ترحیم وجود دارد نیز، متن درون بنر است. برخی از افراد به علت صمیمیت بیش تر با خانواده متوفی، سعی می کنند که از متن های غمگین تر و احساسی تر برای چاپ بنر ترحیم استفاده کنند. می توانید خود یک متن را انتخاب کنید و به مرکز چاپ ارائه کنید تا همان را با فونت زیبا، بر روی بنر چاپ کنند.

متن انواع بنر ترحیم نیز بر اساس جنسیت و سن فرد فوت شده، متفاوت می باشد. شما می بایست قبل از سفارش بنر، به مرکز چاپ اطلاعاتی را در خصوص جنسیت، سن و میزان نزدیکی خود به متوفی ارائه کنید. از آن جایی که سفارش چاپ بنر ترحیم با کم ترین هزینه انجام می شود، توصیه می کنیم برای تسکین خانواده داغدار و بیان همدردی با آن ها، حتما نسبت به این کار اقدام کنید.

چاپ بنر ترحیم

سفارش چاپ بنر ترحیم از مراکز معتبر

مراکز زیادی در سراسر کشور وجود دارند که به شیوه های کاملا تخصصی، چاپ بنر ترحیم را انجام می دهند. تنها تفاوتی که میان این مراکز وجود دارد، استفاده از دستگاه ها و ابزارهای مختلف برای چاپ بنر است. مراکز چاپ تخصصی همواره سعی می کنند که از دستگاه های پیشرفته برای انجام این کار استفاده کنند. اصولا دستگاه هایی که در این مراکز استفاده می شوند، همگی قدرت چاپ بالایی دارند و می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن، سفارش شما را انجام دهند.

انواع بنر را می توان به صورت اینترنتی نیز سفارش داد. در واقع با توجه به پیشرفت روش های دیجیتال مارکتینگ، امروزه می توانید ثبت سفارش خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری ثبت کنید. طراحان چندین مدل مختلف را در اختیار شما قرار می دهند تا مشاهده کنید و سپس از بین آن، گزینه دلخواه خود را انتخاب نمایید.

یک مزیت بزرگ سفارش آنلاین طراحی بنر ترحیم این است که می توانید مستقیما با مشاوران ارتباط برقرار کنید و از آن ها نظر بخواهید. آن ها پس از کسب اطلاعات در خصوص نحوه طراحی بنر، در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش چاپ را به سرانجام می رسانند. نکته مثبت طراحی آنلاین بنر ترحیم این است که هزینه آن بسیار کم تر از طراحی و چاپ حضوری می باشد. پس برای این که از چنین مزیتی برخوردار شوید، توصیه می کنیم حتما از خدمات چاپ آنلاین استفاده کنید.

 

نمونه طرح های چاپ بنر ترحیم

طرح شماره 1

طرح شماره 2

طرح شماره 3

طرح شماره 4

طرح شماره 5

طرح شماره 6

طرح شماره 7

طرح شماره 8

طرح شماره 9

طرح شماره 10

طرح شماره 11

طرح شماره 12

طرح شماره 13

طرح شماره 14

طرح شماره 15

طرح شماره 16

طرح شماره 17

طرح شماره 18

طرح شماره 19

طرح شماره 20

طرح شماره 21

طرح شماره 22

طرح شماره 23

طرح شماره 24

طرح شماره 25

طرح شماره 26

طرح شماره 27

طرح شماره 28

طرح شماره 29

طرح شماره 30

طرح شماره 31

طرح شماره 32

طرح شماره 33

طرح شماره 34

طرح شماره 35

طرح شماره 36

طرح شماره 37

طرح شماره 38

طرح شماره 39

طرح شماره 40

طرح شماره 41

طرح شماره 42

طرح شماره 43

طرح شماره 44

طرح شماره 45

طرح شماره 46

طرح شماره 47

طرح شماره 48

طرح شماره 49

طرح شماره 50

طرح شماره 51

طرح شماره 52

طرح شماره 53

طرح شماره 54

طرح شماره 55

طرح شماره 56

طرح شماره 57

طرح شماره 58

طرح شماره 59

طرح شماره 60

طرح شماره 61

طرح شماره 62

طرح شماره 63

طرح شماره 64

طرح شماره 65

طرح شماره 66

طرح شماره 67

طرح شماره 68

طرح شماره 69

طرح شماره 70

طرح شماره 71

طرح شماره 72

طرح شماره 73

طرح شماره 74

طرح شماره 75

طرح شماره 76

طرح شماره 77

طرح شماره 78

طرح شماره 79

طرح شماره 80

طرح شماره 81

طرح شماره 82

طرح شماره 83

طرح شماره 84

 

 

لیست قیمت چاپ بنر ترحیم

سایز80*21080*25080*300
بنر (4 پاس) 10 انس200000250000300000

 

شما می توانید کلیه خدمات چاپ و پس از چاپ خود را از تیراژ 1 عدد به بالا به ما سفارش دهید. در صورتی که به اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ما نیاز دارید و یا اگر نیاز به استعلام قیمت خدمات چاپ اختصاصی دارید، می توانید برای مشاوره رایگان از اطلاعات ما در صفحه تماس با ما استفاده نمایید. همچنین برای مشاهده قیمت محصولات ما می توانید از لیست قیمت استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *