مشاوره رایگان: 09126706588

چاپ CD و DVD

چاپ CD و DVD سالهاست که هم برای مصارف شخصی و هم برای مقاصد تجاری استفاده می شود و فناوری جدیدی نیست. این چاپ ها را ما بر روی انواع سی دی و دی وی دی های نرم افزارها، بازی ها، فیلم ها، آلبوم های موسیقی و تبلیغات شرکت ها دیده ایم. زمانی که شما بر روی چاپ CD و DVD انجام می دهید، علاوه بر برندینگ نام تجاری خود، باعث متمایز شدن آن دیسک از سایر دیسک های مخاطبان و مشتریان خود شده و اعتماد به نام تجاری تان را از سوی مخاطبانتان افزایش می دهید.

در ادامه کاربردهای چاپ CD و DVD و همچنین نحوه ی ثبت سفارش آن به رسا چاپ را با هم بررسی می کنیم.

 

کاربرد چاپ CD و DVD برای کسب و کارها

کاربرد چاپ سی دی

با اینکه اکثر مراودات شرکت ها و بیزینس ها با مخاطبان و مشتریانشان در عصر حاضر دیجیتالی و آنلاین شده است، اما هنوز هم در کشور ما، این گونه تبلیغات فیزیکی محبوب هستند و استفاده می شوند. از این رو کسب و کارها با استفاده از چاپ CD و DVD بسیاری از موارد تبلیغات فیزیکی خود را حذف کرده اند و همه ی آنها را در یک لوح فشرده (CD یا DVD) گنجانده اند. این کار هم به نفع تبلیغ کننده است و هم به نفع مصرف کننده یا مشتری. چرا که هزینه های سرسام آور چاپ اقلام تبلیغاتی تا حد زیادی کاهش می یابد و داده هایی که نیاز است به مشتری گفته شود از طریق یک دیسک به ایشان ارائه می شود.

مشتری هم می تواند آن اطلاعات را در لپ تاپ یا گوشی خود ذخیره کند تا هر جایی که نیاز داشت بتواند از آنها استفاده کند.

 

چاپ لیبل CD

برخی از مواردی که می تواند توسط یک بیزینس در چاپ CD و DVD به مشتری ارائه شود را با هم مرور می کنیم :

رزومه ی کاری شرکت : شرکت ها می توانند رزومه ی کاری خود و همچنین راه های ارتباطی شان را در قالب یک کاتالوگ دیجیتال در CD یا DVD رایت کنند و به جای اینکه به صورت شفاهی آنها را به مشتری اطلاع دهند و یا یک دفترچه چاپ کنند، با کمترین هزینه و به شیوه ای مدرن آن را به مشتری خود ارائه دهند.

معرفی محصولات، خدمات و فعالیت ها : شرکت ها و مجموعه ها، محصولات، خدمات و فعالیت هایی انجام می دهند که هر چقدر بیشتر به مشتریان و مخاطبانشان در مورد آنها بگویند، احتمال اینکه یک مشتری بالقوه بدست بیاورند بسیار زیاد است. ممکن است یک شخص از مجموعه ی شما کالا یا خدماتی را خریداری کند، اما در مورد گستره ی فعالیت شما به طور کامل اطلاع نداشته باشد و به دلیل عدم شناس بودن بقیه ی خدمات یا محصولات شما، به شرکت دیگری مراجعه کند. اینجاست که کاتالوگ های معرفی محصولات و خدمات با اهمیت می شوند.

حال اگر شما این کاتالوگ که طراحی و چاپ آن بسیار هزینه بر است را در قالب دیجیتال و به صورت دیسک فشرده به مخاطبان یا مشتریان عرضه کنید، نه تنها هزینه های چاپ کاتالوگ را حذف کرده اید، بلکه اطلاعات را به طور کامل و با جزئیات زیاد می توانید به مخاطبانتان ارائه کنید.

معرفی نمونه کارها و پروژه ها : هر کسب و کاری که داشته باشید، طبیعتا نمونه کار و پروژه هایی را برای مشتریان خود انجام داده اید که معرفی آنها به مخاطبان جدید باعث می شود به برند شما اعتماد کنند و تبدیل به مشتری شما شوند. مهمترین کاری که یک مجموعه یا یک برند انجام می دهد، این است که یک پورتفولیوی کامل از نمونه کارها و پروژه هایی که انجام داده است را به مخاطب خود معرفی کند تا او را ترغیب کند که تبدیل به مشتری شود.

شما می توانید این نمونه کارها را در قالب یک فایل دیجیتالی طراحی شده بر روی CD یا DVD رایت کنید و به مخاطبان خود ارائه کنید تا بررسی کنند و هزینه ی چاپ کاتالوگ معرفی نمونه کار را حذف کنید.

 

نحوه سفارش چاپ CD و DVD

نحوه سفارش چاپ CD و DVD

ما در رسا چاپ علاوه بر طراحی کاور و رویه ی چاپ CD و DVD، خدمات رایت بر روی آنها و همچنین چاپ آنها را هم انجام می دهیم. شما می توانید هم به صورت حضوری به دفتر ما مراجعه نمایید تا علاوه بر مشاهده ی نمونه کارهای ما، نسبت به ثبت سفارش طراحی، رایت و چاپ خود اقدام کنید و هم می توانید به صورت آنلاین و با تماس تلفنی سفارش خود را ثبت کنید.

همچنین در صورتی که نمی دانید چه نوع CD یا DVD برای شما مناسب است و چه طرحی باید برای آن در نظر بگیرید، می توانید با ما تماس بگیرید تا علاوه بر استعلام قیمت، به صورت غیر حضوری سفارش خود را ثبت کنید و توسط پیک درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید. ضمنا شما می توانید چاپ مد نظر خود را هم به صورت مستقیم بر روی CD یا DVD انجام دهید و هم می توانید آن را بر روی لیبل مخصوص چاپ نموده و بر روی دیسک مد نظر خود بچسبانید.

 

لیست قیمت چاپ CD و DVD

تعدادزیر 100 عدد100 عدد200 عدد300 عدد500 عدد1000 عدد به بالا
CD------
DVD------

شما می توانید کلیه خدمات چاپ و پس از چاپ خود را از تیراژ 1 عدد به بالا به ما سفارش دهید. در صورتی که به اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ما نیاز دارید و یا اگر نیاز به استعلام قیمت خدمات چاپ اختصاصی دارید، می توانید برای مشاوره رایگان از اطلاعات ما در صفحه تماس با ما استفاده نمایید. همچنین برای مشاهده قیمت محصولات ما می توانید از لیست قیمت استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *