مشاوره رایگان: 09126706588

چاپ وینیل ترانسپرنت (شیشه ای)

چاپ وینیل ترانسپرنت (شیشه ای)

وینیل های شفاف برای قرار دادن تبلیغات و تزئین شیشه ها و ویترین مغازه ها ایده آل هستند، زیرا به نور و تصویر اجازه می دهند به روشی ظریف عبور کنند. برای همین است که چاپ وینیل ترانسپرنت (شیشه ای) به عنوان روشی محبوب در تبلیغات بصری به حساب می رود. وینیل های ترانسپرنت روی شیشه اعمال می شوند و به علت پرداخت های خلاقانه ای که روی آن ها انجام می شود، جذابیت بی نظیری دارند.

وینیل ها شفافیت را هم در چاپ روی صفحه و هم در چاپ دیجیتال، فراهم می کنند و جلوه چشمگیری را به همراه دارند. می توان آن را در بیرون یا داخل شیشه قرار داد. این نوع وینیل برای تغییر و طراحی دکوراسیون به صورت ورقه ای به فروش می رسد و شما می توانید آنها را بدون برش انتخاب کنید. در مواردی نیز تعیین ابعاد به عهده شما می باشد و قادر هستید با توجه به نیازی که دارید، محصولاتی با ابعاد گوناگون را تهیه کنید.

وینیل تزئینی شفاف ارزان است و به راحتی نصب می شود. این محصولات ظرفیت زیادی برای چسبندگی و جذب دارند، برای شیشه های داخلی ایده آل هستند و دکوراسیون ویترین مغازه ها را بسیار زیباتر از قبل می کنند. آنها عمدتاً توسط مشاغلی استفاده می شوند که می خواهند پنجره های موسسات خود را تزئین کنند، در محل کار صمیمیت ایجاد کنند و زیبایی محیط را بهبود بخشند. آنها در دفاتر، ویترین مغازه ها یا اماکن خدماتی و غیره استفاده می شوند.

برخی از ویژگی های وینیل شیشه ای عبارتند از:

  • آنها قابل تنظیم هستند و می توانند ویژگی ها و پرداخت های مختلفی داشته باشند.
  • برای تزئین یک محیط مفید هستند.
  • آنها نور را به راحتی از خود عبور می دهند.
  • به هر سطحی می چسبند.

 

مزایای چاپ وینیل ترانسپرنت (شیشه ای)

مزایای چاپ وینیل ترنسپرنت (شیشه ای)

چاپ وینیل ترانسپرنت (شیشه ای) امکان تزیین محیط های مختلف را فراهم می کند. برای همین است که امروزه استفاده از آن، نسبت به دیگر روش ها افزایش بی سابقه ای داشته است. اگر حین خروج از منزل به فروشگاه ها و مغازه های اطراف دقت کنید، استفاده مکرر از این محصولات را هم برای جنبه های تبلیغاتی و هم برای جنبه های تزئینی مشاهده خواهید کرد.

در سطح تجاری، وینیل تزئینی شفاف به شما امکان نمایش هرچه بهتر خدمات و محصولات مختلف را فراهم می کند. مهم‌تر از همه اینکه نصب وینیل های شیشه ای برای بهتر دیده شدن برند شما موثر هستند زیرا در بسیاری از موارد برچسب‌های وینیل با آرم شرکت، اطلاعات تماس و دیگر ویژگی ها، چاپ می شوند. در ادامه، به همراه یکدیگر مزایایی که انواع چاپ وینیل ترانسپرنت (شیشه ای) با خود به همراه می آورند را بررسی و مطالعه می کنیم:

  1. وینیل ها در سطح پشتی خود دارای چسب هستند و این ماده به آن‌ها اجازه می‌دهد تا با فضاهای مختلف (سطوح تیز، گوشه‌های نامتقارن، پله‌ها و …) سازگار شوند.
  2. برچسب‌های وینیل مزیت رقابتی دیگری نیز دارند. این مزیت مقاومت در برابر شرایط نامساعد جوی و دوام بسیار زیادشان است که باعث می‌شود آنها را در هر جایی از فضای عمومی و خصوصی و به طور خلاصه در هر مکانی قرار دهید.
  3. یکی از مزایای بزرگ چاپ وینیل ترانسپرنت (شیشه ای) تزئینی شفاف، هزینه پایین آنها در هر واحد است. با توجه به این ویژگی می توانید پایین ترین هزینه را برای چاپ وینیل ترانسپرنت (شیشه ای) در نظر بگیرید.

 

انواع وینیل ترانسپرنت

انواع وینیل ترنسپرنت

انواع وینیل تزئینی شفاف از مواد پلاستیکی ساخته می شوند. این محصولات پایه شفافی دارند که برای طراحی ویترین مناسب اند و می توان آن ها را برای اجرا در محیط داخلی استفاده کرد. گاهی اوقات برای ساخت این وینیل ها از محصولاتی با دوام بیش تر استفاده می کنند. این ویژگی آن ها را برای نصب در شیشه های بیرونی مناسب می کند.

شما باید ابتدا بدانید که چاپ وینیل ترانسپرنت (شیشه ای) را برای چه محیطی می خواهید. سپس با توجه به این ویژگی، هر کدام از محصولات مناسب تر را انتخاب کنید. در هر صورت، انواع وینیل ماندگاری بالایی دارند و بنابراین قرار گرفتن آن ها در معرض نور خورشید، خراش‌های احتمالی یا سایر مشکلات را به همراه نخواهد داشت.

گاهی اوقات از وینیل مات برای نصب روی شیشه استفاده می کنند. این نوع وینیل در سبک خود، طرفداران زیادی دارد و استفاده از آن بسیار مرسوم شده است. این متریال علاوه بر نما، برای تمامی سطوح شیشه ای مسطح مانند در، پنجره، میز، بشقاب و هر عنصر دیگری که نیاز دارید قابل استفاده هستند. نحوه استفاده از آن به میزان خلاقیت و نیاز هر فرد بستگی دارد. با کمک آن می توانید عناصر تزئینی زیادی را ایجاد کنید.

توصیه کلی ما این است که وینیل تزئینی شفاف از داخل ویترین اعمال شود تا از محیط بیرونی زیبا و جذاب به نظر برسد. نحوه استفاده از این محصول و نصب آن بسیار آسان است. بنابراین می توانید خودتان این کار را انجام دهید.

 

پیشنهاداتی برای چاپ وینیل ترانسپرنت یا شیشه ای

چاپ تصویر معکوس (آینه ای)

مهمترین بخش چاپ وینیل ترانسپرنت (شیشه ای) این است که بدانید می خواهید آن را بر سمت بیرونی شیشه نصب کنید و یا می خواهید از داخل فروشگاه آن را نصب کنید. اگر بخواهید وینیل خود را از بیرون فروشگاه بر روی شیشه آن نصب کنید که نیاز به کاری نیست و طرح شما پس از چاپ وینیل ترانسپرنت (شیشه ای) به درستی نمایش داده می شود.

اما اگر می خواهید وینیل را از داخل فروشگاه بر روی شیشه نصب کنید، باید طرح خود را به صورت آینه ای معکوس کنید تا پس از نصب بر روی شیشه به درستی نمایش داده شود. همچنین اگر شما به صورت معکوس چاپ شود، باید از نوع وینیل خاصی استفاده شود که چسب آن، به جای پشت بر روی کار قرار داشته باشد.

 

چاپ با جوهر سفید

زمانی که شما طرحتان را بر روی وینیل ترانسپرنت چاپ می کنید، به دلیل دید پایین تصاویر رنگی بر روی وینیل شفاف، ممکن است طرح شما از فاصله ی دور به خوبی دید نداشته باشد و خیلی مات به نظر برسد. برای اینکه این اتفاق نیفتد و ما بتوانیم یک چاپ وینیل ترانسپرنت (شیشه ای) شفاف و پر رنگ داشته باشیم، خط سفیدی را دور کار چاپ می کنیم. این خط سفید، باعث می شود که طرح شما در پس زمینه گم نشود و کمی برجسته به نظر برسد.

 

فایل مناسب چاپ وینیل ترانسپرنت

چاپ وینیل ترانسپرنت (شیشه ای) هم توسط دستگاه چاپ عریض پلاتر و هم توسط دستگاه اکوسالونت چاپ می شود. کیفیت چاپ توسط پلاتر کمی بالاتر از دستگاه اکوسالونت است، اما جوهرهایی که برای دستگاه پلاتر استفاده می شود مقاومت خیلی زیادی در برابر نور مستقیم خورشید ندارند و پس از مدتی چاپ شما رنگ و رو رفته می شود.

البته این در صورتی است که چاپ شما بر روی سطحی چسبانده شود که نور مستقیم به آن می تابد. چاپ اکوسالونت، کمی کیفیت پایین تری نسبت به پلاتر دارد، اما به دلیل استفاده از جوهرهای اکوسالونت، چاپ شما به این سادگی ها رنگ پریده نمی شود و برای مدت طولانی می توانید از آن استفاده کنید.

پس از اینکه تصمیم گرفتید که قرار است به چه روشی چاپ وینیل ترانسپرنت (شیشه ای) خود را انجام دهید، نوبت به خروجی گرفتن از فایل طراحی شده است. اگر بخواهید طرح را با دستگاه پلاتر چاپ کنید، باید از مود رنگی RGB و رزولوشن 300 dpi استفاده نمایید و اگر بخواهید طرح خود را با اکوسالونت چاپ کنید باید خروجی فایلتان را با فرمت رنگی CMYK و رزولوشن 100 dpi بگیرید.

اگر نمی دانید کدام دستگاه می تواند فایل شما را بهتر چاپ کنید می توانید به دفتر رسا چاپ مراجعه نمایید تا متریال های چاپ شده توسط هر دستگاه را مشاهده کنید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید.

 

برای چاپ وینیل ترانسپرنت (شیشه ای) به کدام مراکز مراجعه کنیم؟

مطمئناً بیش از یک بار به این فکر کرده اید که از چه نوع وینیل چاپی می توانید برای پروژه خود استفاده کنید. اگر شما نیاز به تبلیغات حرفه ای به روشی چشمگیر و بسیار خلاقانه دارید، چاپ وینیل ترانسپرنت (شیشه ای) بهترین انتخاب برای برند شما است. اما ابتدا، مهم است که بدانید کدام مراکز به صورت حرفه ای و خلاقانه، می توانند چاپ این محصول را انجام دهند.

در شرایطی که به خوبی با مراکز و مجموعه های چاپ وینیل ترانسپرنت (شیشه ای) آشنایی ندارید، توصیه می شود عجله نکنید و ابتدا تحقیقات خود را تکمیل کنید. در واقع با کمک یک مجموعه برتر در حوزه چاپ انواع وینیل تزئینی شفاف، سرمایه خود را هدر نمی دهید. در عین حال می توانید تبلیغات موثری داشته باشید و با فروش بیش تر محصولات و خدمات خود، روبرو شوید.

مجموعه های حرفه ای چاپ وینیل ترانسپرنت (شیشه ای)، در ازای ارائه خدمات تبلیغاتی، کم ترین هزینه ممکن را از مشتریان دریافت می کنند. با کمک این مراکز قادر خواهید بود روش های تبلیغاتی خود را بهبود ببخشید و خلاقیت را به کار بگیرید. در صورتی که قصد دارید کار خود را به رسا چاپ سفارش دهید، هم به صورت حضوری می توانید به دفتر ما مراجعه نمایید و هم اینکه می توانید به صورت آنلاین فایل طرح خود را برای ما ارسال نمایید تا ضمن دریافت استعلام قیمت، نسبت به ثبت سفارش شما اقدام نماییم.

همچنین در صورتی که نیاز به مشاوره ی بیشتر در مورد متریال انتخابی و یا طرح چاپی دارید، می توانید با ما تماس بگیرید تا از مشاوره ی رایگان ما استفاده نمایید.

شما می توانید کلیه خدمات چاپ و پس از چاپ خود را از تیراژ 1 عدد به بالا به ما سفارش دهید. در صورتی که به اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ما نیاز دارید و یا اگر نیاز به استعلام قیمت خدمات چاپ اختصاصی دارید، می توانید برای مشاوره رایگان از اطلاعات ما در صفحه تماس با ما استفاده نمایید. همچنین برای مشاهده قیمت محصولات ما می توانید از لیست قیمت استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *